Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 09 Eylül 2019
  • 504 kez görüntülendi.
Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Regal, Sıkıntılı Tüm ortaklık bünyesinde 2002 senesinde kurulmuş bir elektronik firmasıdır. Elektronik ve beyaz eşya kategorilerinde ürünler üretmektedir. Sektörünün öncü markalarından birisidir. Ürünlerindeki kalite ve güvenilirlikle birlikte birçok kişinin tercihi olmuştur.

Regal’in üretip satışa sunmuş olduğu ürünler şu şekildedir; Tv, Çamaşır Makineleri, Fırınlar, Buzdolapları, Bulaşık Makineleri, Solo Ocaklar, Derin Dondurucular, Klimalar, Termosifonlar, Ankastre Ürünler. 15 tane merkezde olmak suretiyle Türkiye genelinde toplamda 350 tane teknik servisi bulunmaktadır.

Regal’in 0850’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle Regal’den satın almayı düşündüğünüz yada almış olduğunuz ürün hakkında detaylı data alabilir, teknik servis noktasını öğrenebilir, destek alabilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 501 44 44

Arama Terimleri: regal kontakt detayları, regal telefon no, regal bağlantı tel, regal canlı destek, regal müşteri temsilcisi, regal yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ