Ritzy Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 22 Haziran 2019
  • 49 kez görüntülendi.
Ritzy Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Ritzy Teknik Servis çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu kontakt numarasından Ritzy Teknik Servis ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Ritzy Teknik Servis Müşteri Hizmetleri

Tüm telefon, tablet ve elektronik cihazların teknik servisi olan Ritzy Teknik Servis, değişen teknolojinin asistanlığı görevine devam etmektedir. Uzman ekibiyle hizmet vermeye devam eden teknik servis, piyasadaki öteki servislere nazaran en iyisi olmaya itina göstermektedir. Müşteri odaklı, güvenilir, süratli ve saygılı bir halde sektörün öteki tüm markalarına örnek olan, kaliteli servis anlayışını daima ön plana çıkaran, güvence ve yapım süreçlerini en kısa süreye indiren servis, en yeni teknolojilere haiz bir alt yapıyla kurulmuştur.

Ustalaşmış kadrolarında, üst yönetimde dahil tüm çalışanlara ayrı bir özveri gösteren servis, iş sağlığı ve güvenliği mevzusunda ihtiyaç duyulan bilince haiz olunması mevzusunda ve iş kazaları, meslek hastalıkları önlenebilir inancıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmalarının sürekliliği adına belirli bir sistem kurmuş, tüm çalışanlarını iş sağlığı ve güvenliği mevzusunda bilinçlendirmiş ve bu kurallara uymalarını sağlamaya çalışmıştır.

Devamlı gelişmeyi hedef alan, doğaya saygılı olan servis çevre yönetim sistemine de oldukça uyum sağlıyor. Çevreye olan negatif etkilerini en aza indirebilmek için ihtiyaç duyulan önlemleri almak, işlerinin ayrılmaz bir parçası. İş ortakları tarafınca benimsenen kalite politikalarını değerlendirip, eğer beklentilerini maksimum düzeyde karşılıyorsa lüzumlu çalışmalara başlarlar.

Bimeks, Vatan, Şengüller, Gittigidiyor, Vodafone,Metro, Migros, Kipa, Bim şeklinde piyasaya adını altın harflerle yazdırmış tüm mağazalar iş ortaklarıdır. Kaliteli mağazalarla emekleri, Ritzy Teknik Servis’in de kaliteli bulunduğunu gözler önüne serer.

Teknoloji dünyasının onarımını kısa sürede gerçekleştiren, sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşan ve bu süreçte kalitesinden odun vermeyen Ritzy günden güne kendini yenileyerek, teknik servisler içinde en iyisi olmayı başarmıştır.

Tecrübeli uzman ekibiyle teknolojide çığır açan servis, son zamanlarda yapmış olduğu yeniliklerle adını duyurmuştur. 12 dakikada akıllı telefonları şarj etme özelliği bir çok kişinin işine yarayacak bir yeniliktir. Ek olarak servise verdiğiniz telefonları kolaylıkla takip edebilirsiniz. İster müşteri olun isterse bayi. Artık tüm her yerden ulaşabileceğiniz üyelik merkezi yardımıyla cihazınızı takip edebilirsiniz.

Genel merkezi İstanbul’da olmakla birlikte İzmir ‘de de şubeleri mevcuttur. İletişime geçmek için sitelerine giriş yapabilir yada genel merkeze mail kanalıyla ulaşabilirsiniz.

Ritzy Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0850) 800 18 96

Ritzy Teknik Servis Mail Adresi
info@ritzyteknikservis.com

Arama Terimleri: ritzy teknik servis çağrı merkezi, ritzy teknik servis kontakt, ritzy teknik servis müşteri hizmetleri, ritzy teknik servis telefon numarası, ritzy teknik servis yakınma hattı, ritzy teknik servis müşteri hizmetleri numarası, ritzy teknik servis yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ