Saat & Saat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 03 Nisan 2019
  • 237 kez görüntülendi.
Saat & Saat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Saat & Saat ya da öteki adıyla Saat ve Saat şirketi, kurum yılı 1971 olan ve hem erkekler için hem de bayanlar için kol saatleri satan yerli firmadır. Türkiye’nin en büyük saat satan mağazalar zinciri konumunda olan Saat & Saat şirketi, kendi üretimi olan ürünlerden ziyade dünya genelinde tanınan markalara ilişkin saatleri satmasıyla ün kazanmıştır. Kurum yıllarında dünya çapındaki saatleri satmasa da daha sonraki yıllarda bilhassa dünyada ön plana çıkan saat markalarının neredeyse tamamına yakınının yetkili temsilcisi olarak ön plana çıkmıştır.

Saat & Saat markası kurulduğu günden beri artarak gelişen kataloğunun yanı sıra her geçen gün daha çok markayla antak kalma imzalamasıyla da tanınan bir firmadır. Bilhassa de 1994 yılından sonrasında şirket birçok atılım yaparak ülkede saat mevzusunda ilk sıraya terfi etmiştir. 1994 senesinde dünyada tanınan en meşhur saat markalarının birçoğu ile antak kalma imzalayarak Türkiye’de söz mevzusu markaların ürünlerini satacak yetkili şirket olmuştur. Bu da o tarihten sonrasında Saat & Saat markasının hızla büyümesine olanak tanımıştır. Firmayı ön plana çıkaran etkenlerden bir diğeri de geniş dağıtım ve mağaza ağıdır. Kendi içinde kurduğu satış organizasyonu ile beraber geniş bir mağaza zincirine haiz olurken hem de da Türkiye’nin neredeyse her yerinde ulaşılabilir firmalardan birisi haline gelmiştir.

Saat alacak insanlara daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen Saat & Saat markası, günümüzde de hala büyük markaların saatlarini satmaktadır. Bağlı olduğu firmalar grubu yalnızca saat değil gezim ve tekstil benzer biçimde değişik alanlarda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Her ne kadar Türkiye’nin en büyük saat satan firmalarından birisi olsa da musteri temsilcisi sitesi olarak saat hileye oldukça açık bir ürün olduğundan satın alırken oldukça dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bu şirket da bir dönem düzmece saat satttığı iddiaları ile gündeme gelmişti. Şu demek oluyor ki  saat alacak vatandaşların hangi firmadan alırsa alsın aldıkları ürünün kati olarak orjinalliğinden güvenilir olarak almalarını öneriyoruz. Saat ve saat firmasıyla iletişime geçmek isteyen soru ve görüşlerini bildirmek isteyenler için yazışma numarası alttadır.

Saat & Saat Telefon Numarası

0212 367 44 74

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ