Sahibinden.com Hakkında, İletişim Telefon Numarası

  • 25 Mart 2018
  • 92 kez görüntülendi.
Sahibinden.com Hakkında, İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

2000 senesinde hayatımıza giriş yapan Türkiye’nin çevrimiçi ilan ve alışverişte ilk adresi Sahibinden. Aksoy Group’un bünyesinde bizlere tanıtılan sistem beklenilenin çok üstünde bir yükselme gösterdi. Sahibinden Türkiye için yalnızca bir E-Ticaret sitesi olarak bugünlere gelmedi, online ticaret mantığının Türkiye’de gelişimine en büyük katkıyı veren adreslerden birisi oldu. Ülkemizin en büyük çevrimiçi ticaret ve ilan paylaşım adresi oldu.

2018 senesi itibariyle 18. Yılına giriş yapan Sahibinden, aylık 43 Milyonu aşan aktif kullanıcı sayısıyla 261 Milyon defa ziyaret ediliyor. Bir ay içerisinde 8 Milyarın üzerinde sayfa görüntülenmesi almayı başararak dünyanın en büyük siteleri arasına girmeyi başarıyor. Toplamda 600’e yakın bir çalışan sayısıyla hizmet veren firma, 6 Milyona yakın aktif ilanın gösterimini sağlıyor. On binlerce farklı ürün seçeneğiyle isteyen herkesin satış yapmasına imkan tanıyan dev bir ilan sitesi.

Yenilikleri seven bir çalışma prensibine sahip firma, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için devamlı güncellemeler yaparak kendini geliştiriyor. Sorunsuz ve kaliteli bir alışveriş gerçekleştirmeniz için elinden geleni yapıyor. Yalnızca yerel değil uluslararası olarak büyük çalışmalar gerçekleştirerek, tüm dünyaya ülkemizden de başarılı bir projenin çıkabileceğini gösteriyor.

Şirket yalnızca çalışmalarıyla ödülleri toplamıyor.2016 yılında İstanbul’da yer alan merkez ofisiyle Türkiye’nin “Yeşil Ofis” ödülüne layık görüldü. Sahiplex ismini verdikleri bu ofis birçok yeniliği beraberinde getiriyor.

Sahibinden’in çağrı merkeziyle iletişime geçmeniz için aşağıda yer alan iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Sahibinden Telefon Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ