Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 01 Temmuz 2019
  • 565 kez görüntülendi.
Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Şahin Sucukları’nın kuruluşu 1923 yılına kadar dayanmaktadır. 2002 senesinde Melek Et ve Et Mamülleri Besin San. Tic. Ltd. Şti olarak adı konulmuş olan Şahin Sucukları, 2013 yılından bu yana Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Besin Endüstri Tecim Anonim Şirketi adı ile piyasada bulunmaktadır. Devletimizde et mamülleri sektöründe öncü şirketlerden birisidir, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Şahin Sucukları, ürünlerini Şahin, Melek, Ayvaz, Sedef olmak suretiyle 4 gruba ayırmıştır. Bu gruplarda bulunan ürünler şöyledir; Sucuk, Altın Kesim, Pastırma, Kavurma, Salam, Sosis, Füme Dil, Burger, Mantı. Her ürün grubunun Sucuk ve Salam ürünleri piyasada bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir. Şahin ürünlerini online sipariş vererek de satın alabilirsiniz.

Şahin Sucukları’nın 0352’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile ürünler hakkında detaylı informasyon alabilir, bayilikle ilgili informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz. Ek olarak aşağıda bulunan yazışma formu bağlantısı vesilesiyle bildirimlerinizi yazışma formundan da gönderebilirsiniz.

Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0352 351 0010

Şahin Sucukları İletişim Mail Adresi
info@sahinsucuklari.com.tr
satis@sahinsucuklari.com.tr

Şahin Sucukları İletişim Formu

Arama Terimleri: şahin sucukları yazışma detayları, şahin sucukları telefon no, şahin sucukları bağlantı tel, şahin sucukları canlı destek, şahin sucukları müşteri temsilcisi, şahin sucukları yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ