Samgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 02 Haziran 2019
  • 554 kez görüntülendi.
Samgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda devletimizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını meydana getiren firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2010 senesinde kurulmuş olan Samgaz; Samsun ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Samgaz, Kocaeli bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Samgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla abonelik açma işlemleri hakkında informasyon alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Samgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Samgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 11 87
187

Arama Terimleri: samgaz kontakt detayları, samgaz telefon no, samgaz bağlantı tel, samgaz canlı destek, samgaz müşteri temsilcisi, samgaz yakınma hattı, samgaz satmaca ödeme, samgaz kesinti, samgaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ