Samsung İletişim Numarası Müşteri Temsilcisi

  • 13 Şubat 2018
  • 557 kez görüntülendi.
Samsung İletişim Numarası Müşteri Temsilcisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Dünya teknoloji liderleri arasında yer alan Samsung, global pazarda ürettiği alternatif ürünlerle neredeyse her eve girmeyi başarıyor. Cep telefonundan tut beyaz eşyaya kadar her türlü teknolojik aletin üretimini ve satışını neredeyse gerçekleştiriyor.

Rakipleriyle yalanızca teknoloji alanında yarışmayan dünya devi, müşteri memnuniyeti konusunda da rakipleriyle yarışıyor. Bilhassa Apple ile arasında yaşanan atışmalar ve kavgaları, kullanıcıların gözünde tatlı bir yarışın izlenimini sunuyor. Her alanda zirveye oynayan şirketin, Samsung marka ürünlerde yaşamış olduğunuz her sorunu çözebilmek amacıyla destek ekibi yardıma hazır.

Yıl boyu teknoloji gündeminden düşmeyen, çıkardığı her yeni ürünün ardından ses getirmeyi başaran Güney Kore’li şirket ödülden ödüle koşmaya devam ediyor. Uzman ve ürünleri hakkında yeterli bilgiye sahip yetenekli destek çalışanları haftanın her günü saat 08:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.

Samsung müşteri temsilcisi iletişim numarası;

444 77 11

Samsung destek ekibine bağlanarak, tüm soru ve görüşlerinizi çekinmeden iletebilir ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ