Samsung Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  • 29 Ağustos 2019
  • 300 kez görüntülendi.
Samsung Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
.wp-review-7201.review-wrapper{width:100%;float:left}
.wp-review-7201.review-wrapper, .wp-review-7201 .review-title, .wp-review-7201 .review-desc p{color:;}
.wp-review-7201 .review-links a{color:;}
.wp-review-7201 .review-links a:hover{color:;}
.wp-review-7201 .review-list li, .wp-review-7201.review-wrapper{background:;}
.wp-review-7201 .review-title, .wp-review-7201 .review-list li:nth-child(2n){background:;}
.wp-review-7201.review-wrapper, .wp-review-7201 .review-title, .wp-review-7201 .review-list li, .wp-review-7201 .review-list li:last-child, .wp-review-7201 .user-review-area{border-color:;}

Samsung Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Samsung 1938 senesinde Cenup Kore’de kurulmuştur. Samsung’un kurucusu Lee Byumg-Chul’dur. Samsung bilinenin aksine tek şirketten oluşmamaktadır. Çeşitli şirketlerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Bu şirketlerden en öne çıkanı ise Samsung Elektronik’tir. Samsung adı Korece bir kelime olan hanja’dan gelmektedir. Hanja Korecede üç yıldız anlamına gelmektedir. Buradaki üç yıldız ise büyük, kuvvetli ve sınırsız amlamına gelmektedir. Bilinenin aksine Samsung ilk kurulduğunda sebze, meyve ve kurutulmuş balık ticareti yapmaktaydı. İlerleyen yıllarda besin alanında kendini geliştiren Samsung 1970’li yıllarda endüstri sanayisine yönelmiştir.

Samsung bilhassa 1990’lı yıllarda Kore haricinde tanınır ve tercih edilir hale gelmiştir. Asya ülkelerinin 1997 senesinde yaşamış olduğu krizden hasar almadan kurtulan Samsung otomotiv sektöründen çıkış yaparak Samsung Elektronik alanına ağırlık vermiştir. Samsung Elektronik marka kıymetini her geçen gün katlayarak dünyanın en iyi markaları sıralamasında zirveye oynamaya başladı. Günümüzde de elektronik alanında akla gelen ilk adlardan biri haline dönüştü.

Samsung akıllı telefon sektörünün gelişmesiyle beraber iPhone ile beraber en oldukca tercih edilen marka oldu. Günümüzde de bu ünvanını koruyarak her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ederek en güncel ve gelişmiş ürünleri piyasaya sunmaktadır. Dünya genelinde 370.000 kişiye iş imkanı sağlayarak bir oldukca evin geçimini sağlamaya olan katkısının haklı gururunu yaşamaktadır. Akıllı telefon haricinde buzdolabı, tv, çamaşır makinesi, buzdolabı, tablet benzer biçimde bir oldukca kategoride geniş ürün yelpazesine haiz bulunmaktadır.

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 77 11

Samsung Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Samsung müşteri hizmetleri sabah 08:00 akşam 20:00 içinde hizmet vermektedir. Bu saatler içinde Samsung müşteri hizmetlerini arayarak yaşamış olduğunuz problemi, talep ve şikayetlerinizi iletebilir ve yaşamış olduğunuz probleminin çözümüne ulaşabilirsiniz. Samsung müşteri hizmetlerine direk bağlanma için öncelikli olarak 444 77 11’i aramanız gerekmektedir. Peşinden cep telefonları için yaşamış olduğunuz problemler için 1’i, elektronik ve beyaz eşyalarınızın kurulum işlemleri için 2’yi, elektronik eşyalar için 3’ü, beyaz eşyalar için 4’ü, tablet bilgisayar ve öteki bilgisayar ürünleri için 5’i tuşlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: samsung müşteri hizmetleri, samsung müşteri temsilcisi, samsung müşteri hizmetlerine direk bağlanma, samsung temsilcisine direk bağlanma, samsung müşteri hizmetleri telefon numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ