Sarar Çağrı Merkezi Telefon Numarası

  • 14 Nisan 2019
  • 95 kez görüntülendi.
Sarar Çağrı Merkezi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Hanım ve adam giyimine dair her şeyin bulunmuş olduğu markalardan bir tanesidir. Tekstil alanında oldukça başarıya ulaşmış olmuş bir şirket. Şuan bir tek Türkiye’de değil dünyaca meşhur bir marka olan Sarar, tasarımları ile de oldukça dikkat çekiyor. 19 Nisan 1944 günü, Eskişehir’de hazır elbiseci Abdurrahman Sarar’ın, tecim odasına kayıt olmasıyla bu sektöre ilk adım atılmıştır. Marka olma yolundaki çalışmalarına 12 metrekarelik bir dükkanda süregelen Sarar, haiz olduğu üç oğlunu da eğilimleri sebebiyle bu alanda eğitmiştir. İlk yıllarda yaptıkları ufak üretimlerle satış hayata geçirmeye çalışan Sarar, zaman içinde toptan satışa da adım atmıştır. Dış dünyaya açılmanın ilk adımını atan Abdurrahman Sarar ve oğulları, ürettikleri malları otomobillerine yükleyip İstanbul, Ankara ve Kayseri şehirlerindeki pazarlara satış hayata geçirmeye başlamışlardır. O yıllarda dürüstlüğü ilke edinen Sarar ve oğulları, bu yolda güvenilir adımlarla ilerlemişlerdir. Kendi ürünlerini, kumaşlarını kendileri üretmeleri ile kaliteli kumaşları da halka sunuyor.

Anadolu pazarında elde etmiş olduğu başarı ve yakaladığı kalite sonucu 1985 senesinde Avrupa ile tanışan Sarar, dünyaca meşhur Boss, Cerutti, Zegna şeklinde markalarla çalışmıştır. Dünya markası olma yolunda ilk adımlarını atan Sarar, haiz oldukları kalite, itimat ve dürüstlük değerleriyle dünya piyasalarına açılmıştır. 49 ülkede markalarını tescil ettiren Sarar; ABD, İsrail ve Avrupa devletlerinde firmalar kurmuştur. ABD’de 15, Avrupa’da 11 mağazaları bulunan Sarar; Sartoria, Interview, CCS ve Sarar Hanım olmak suretiyle beş markayı hizmete sunmaktadır.

Sarar devamlı dürüstlüğü ve doğruluğu kendisine bir ilke olarak edinmiştir. Bu ilkeleri kendilerine hedef olarak gören şirket, sarıyor müşteri hizmetleri ve sarıyor çağrı merkezi elemanlarını da özenli bir halde seçer.  Bundan önceki yazımızda Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olarak konumuzda paylaşmıştık. Yeniden burda da size bildirmekte yarar görüyoruz Sarar kontakt bilgisi gene web sitemizde mevcuttur. Sarar telefon numarası 444 95 44’ü arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ