Seagate Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 04 Eylül 2019
  • 396 kez görüntülendi.
Seagate Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
1979 senesinde Alan Shugart ve Finis Conner tarafınca ABD Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde kurulmuştur. Durağan(durgun) disk ürünleri tasarlayan şirket, durağan(durgun) disk ve depolama çözümleri üretiyor. İlk kurulduğunda adı “Shugart Teknoloji” olan şirket, ilk disk ürünü olan biçim faktörüyle uyumlu ilk durağan(durgun) disk ST-506’yı gene o yıllara piyasaya sundu. 1980’li yıllarda IBM ile imzaladığı ortaklık ile büyümesini hızlandıran şirket, daha sonraları IBM ile anlaşmasının sona ermesinin arkasından bir iflasın eşiğinden dönerek kendi dağıtım kanalını kuruyor. Gene 1980’li yıllarda şirket isim ve logosunu Seagate ile güncelledi.

Tüm dünya üstünde veri depolama, gizleme ve koruma kategorilerinde çeşitli hizmet ve çözümler sunan bir şirkettir. Hizmet verdiği alanda geçmiş yıllara dayanan informasyon birikimiyle dönemin teknolojisini birleştiren şirket, depolama aygıtı denildiğinde akla gelecek ilk şirketlerin içinde geliyor.

Seagate’nin mail ve telefon için kontakt bilgisi bulunmaktadır. Bu kontakt bilgisinden ulaşarak talep, yakınma ve de önerilerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak vereceğimiz formu doldurarak Seagate’nin sizi aramasını da sağlayabilirsiniz. İletişim için dil seçeneği İngilizce’dir. Türkçe kontakt detayları bulunmamaktadır. Türkçe destek için bilgiler eklendiği süre sitemiz üstünden mevzu güncellenecektir.

Seagate Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seagate Telefon Numarası
1 405 324 4714 (Pazartesi-Cuma; 08:00-17:00)

Seagate’nin Sizi Arayabilmesi İçin Doldurulacak Biçim
Form

Seagate E-Mail Gönder
E-Mail

Arama Terimleri: Seagate kontakt detayları, Seagate telefon numarası, Seagate mail adresi, Seagate canlı destek, Seagate müşteri temsilcisi, Seagate yakınma hattı, Seagate tüketici ilişkileri danışma hattı, Seagate kontakt, Seagate çağrı merkezi, Seagate Türkiye kontakt

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ