Seç Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 22 Haziran 2019
  • 52 kez görüntülendi.
Seç Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Seç Turizm çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu kontakt numarasından Seç  Turizm ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Seç Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

5 Mart 1972 tarihinde Saip Konukoğlu tarafınca kurulan Seç Turizm, 46 senelik karayolları efsanesinin oluşacağını acaba o vakit tahmin etmişler miydi?

Temel amaçları terbiye ve yeterlilik mevzularından taviz vermemek olan gezim firmasının, şöhretini korumak için ayrı bir çaba sarfettiği de gözlerden kaçmıyor. Çalışanların kurum kültürüne bağlı olması, paylaşımcı olmaları, israfın önlenmesi kanalıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak, hizmet esnasında yolcularının sıhhat ve güvenliklerini ön planda tutmak, topluma, devlete, yolcuya, çalışanlarına verdiği sözlerin arkasında durmak, toplumsal güvencesi tam manasıyla sağlanmış personellerle çalışmak, her türlü yanlış görülen şeylerin, haksızlıkların üstüne gitmek ve direkt şaşmamak, takipçi, araştırmacı, ayrıntıları gözden kaçırmadan yenilikçi kimliğini ortaya koymak, çevre ve tabiat ananın korunmasına duyarlı olmak, gösterişe değil insana kıymet vermek, denetim ekipleri sayesinda herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlemi almaya, teknolojik gelişimleri takip etmeye itina göstermek, rekabet ile taşıma fiyatlarını düşürmek değil, hizmet standardı ve standardını yükseltmek, yasa ve kurallara saygılı, değişikliklerin takip edeni, ticari yaşamda her türlü haksız rekabete karşı etkinlik göstermektedirler. Sektörde bu mevzularda meydana getirilen baskı ve dayatmalara karşı hukuki zeminler üstünde 46 senedir tek başına savaşım etmektedirler.

Ustalaşmış ekibi ve kaliteli hizmeti, standartlara uygun yolcusu ve çalışanlarına mal olmuş, yenilikçi ve temel değerlere saygılı bir anlayışla hizmet vermeye devam etmektedirler.

Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü tarafınca bir oldukça belgeye layık görülmüş olup, belgeleri geçerliliğini uzun seneler korumuştur.Popüler lokasyonları yardımıyla güvenilir, kaliteli ve rahat bir hizmet göreceğiniz Seç Turizm’in herşeyden daha çok ehemmiyet verdiği mevzu da müşteri memnuniyetidir.

Her an bilet sahibi olmakta artık oldukça kolay. Telefonlarınıza yada tabletinize SEÇ firmasının programını indirip saniyeler içinde gezi edeceğiniz yerden uygun fiyata bilet sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’de şehirlerarası taşımacılık sektöründe lokomotif olma görevini sürdürerek, en oldukça tercih edilen, güvenilir, kaliteli, değerlerinden taviz vermeyen ve nice kuşaklara hizmet etmeyi planlayan önder bir şirket olma özelliklerini korumak en büyük istekleri.

Seç Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 44 27

Seç Turizm Mail Adresi
sec@sec.com.tr

Seç Turizm Telefon Numarası
(0342) 328 94 94

Seç Turizm Kargo Telefon Numarası
(0342) 328 97 15

Arama Terimleri: seç gezim çağrı merkezi, seç gezim kontakt, seç gezim müşteri hizmetleri, seç gezim telefon numarası, seç gezim yakınma hattı, seç gezim müşteri hizmetleri numarası, seç gezim yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ