ŞEN PİLİÇ İletişim Telefon Numarası

  • 17 Nisan 2019
  • 506 kez görüntülendi.
ŞEN PİLİÇ İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Kurulduğu 1978 senesinde minik bir işletme iken bugün ülkemizin en büyük 100 endüstri kuruluşundan biri haline gelen Şen Piliç, sizler için son aşama teknolojik makineler ile donattığı tesislerinde sıhhatli bir üretim sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin piliç denince akla ilk gelen şirketi olan Şen Piliç, gerek devletimizde gerekse de internasyonal pazarda en iyi olma hedefini başarı ile yerine getirmeye çalışıyor. Besin sektöründe hijyen ve sıhhat kurallarının öneminin bilincinde olan firmamız sofralarınıza en leziz tavukları getirebilmek için devamlı yenilikleri takip ediyor. Üretim faaliyetlerini hem devletimizde hem de internasyonal düzeyde kabul görmüş sertifikaları ile gerçekleştiren Şen Piliç, beyaz et mevzusunda iddiasını her geçen gün arttırmaktadır.

Üretim faaliyetlerimiz yalnızca beyaz et ile sınırı olan değildir. Bununla beraber yem üretimi ve kanatlı hayvan üretimi de icra eden Şen Piliç, tavuk yetiştiriciliği mevzusunda bir marka haline gelmiştir. Tavuklarımız baytar hekimlerin kontrolünde İslami usullere uygun olarak kesilmekte ve ileri teknoloji işleme tesislerinde işlenerek sofralarınıza kadar getirilmektedir. Şen Piliç markası ile üretilen ürünler dünyanın pek oldukca ülkesine ihraç edilmekte ve bu ülkelerde beyaz et mevzusunda beğeni ve kabul görmektedir. Başta Rusya, Azerbaycan, Özbekistan ve bazı Avrupa Birliği Ülkeleri olmak suretiyle pek oldukca ülkeye meydana getirilen ihracatlar yardımıyla ülkemiz en iyi şekilde temsil edilmekte ve ülkemizin adı yabancı ülkelerde övgü ile anılmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve üretim tesislerimiz ile ilgili merak ettiğiniz sorularınıza yanıt bulmak için www.senpilic.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir ya da bizlere 0216 987 77 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Firmamız ya da ürünlerimiz hakkında sormak istediğiniz sorularınız var ise bu soruları info@senpilic.com.tr e-posta adresimize mail göndererek sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ