Sepaş Enerji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 04 Haziran 2019
  • 129 kez görüntülendi.
Sepaş Enerji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en önemli eğer eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye nazaran değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

Sepaş Enerji, 2013 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Sepaş Enerji; Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten Sepaş Enerji mesuldür.

Sepaş Enerji ile bağlantı kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vesilesiyle Sepaş Enerji’de bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı data alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında data alabilir; talep, soru, fikir ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca Sepaş Enerji’ye bildirebilirsiniz.

Sepaş Enerji Online İşlemler
Sepaş Enerji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 5 186

Arama Terimleri: sepaş enerji kontakt bilgileri, sepaş enerji telefon no, sepaş enerji bağlantı tel, sepaş enerji canlı destek, sepaş enerji müşteri temsilcisi, sepaş enerji yakınma hattı, sepaş enerji müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ