Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası

  • 06 Haziran 2019
  • 42 kez görüntülendi.
Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Show Radyo

1992 senesinde kurulan ilk özel radyolardan Show Radyo halen daha yayınlarına başarıya ulaşmış bir halde devam etmektedir. Birçok alanda başarılara imza atan Show Radyo çeşitli kurumlar tarafınca da ödüllendirilmiştir.

Müzik Radyosu

Ağırlıklı olarak pop müzik yayını meydana getiren Show Radyo en güncel şarkıları yayınlayarak takipçilerinin beğenisini almaktadır. Bu kapsamda haftanın ve ayın en fazlaca dinlenilen müziklerini de sıralayan Show Radyo bu sayede tam anlamıyla ülkenin nabzını tutmaktadır.

Dijital Medya Kullanımı

Show Radyo dijital medya organlarını en iyi kullanan radyolar içinde yer verilmiştir. o şekilde ki hem radyo frekansından hem de web sitesi ve mobil uygulamalar üstünden yayınlar yapmaktadır. Bu sayede birçok hiç kimseye ulaşılabilmesi mümkün olmaktadır. Ek olarak yayınlamış oldukları mecmua ve gazeteler ile de radyo takipçilerine oldukça etkili sunumlar gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra toplumsal medya hesaplarını da etkin bir halde kullanan Show Radyo tüm dünya genelinden takip edilebilmektedir.

En Sıkı Takip Edilen Programlar

Çeşitli kurumlar tarafınca meydana getirilen araştırmalar neticesinde Show Radyo’nun en sıkı takip edilen programları meydana getiren radyo kanalı olduğu tespit edilmiştir. Öyleki ki bu ilk 5 program içinde 4 tanesinin Show Radyo’ya ilişkin olduğu tespit edilmiştir. Bu ise hakikaten fazlaca iyi bir istatistik olmaktadır.

Güldürü Programları

Show Radyo yalnız müzik alanında değil bununla beraber da güldürü programları alanında da adından söz ettirmektedir. Bu kapsamda Matrax, Nihatla Sivrisinek, Zekirdek benzer biçimde çeşitli programlar büyük beğeni almaktadır.

Ek olarak ülkemizin birçok noktasından gösterim yapabilen Show Radyo her geçen gün dinleyici kitlesini daha da genişletmektedir. İşte bu sebeple sizler de programlarını web üstünden takip ederek istediğiniz programları vaktinde dinleme olanağına kavuşabilirsiniz. Böylelikle boş vakitleriniz oldukça keyifli geçecektir.

Show Radyo’nun dinleyici temsilcisi telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Show Radyo ile iletişime geçerek talep, düşünce ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Show Radyo ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası
0212 385 00 00 (santral)
0212 325 90 90 (stüdyo)

Show Radyo Faks Numarası
0212 385 00 09

Show Radyo Dinleyici Temsilcisi Mail Adresi
dinleyicitemsilcisi@showradyo.com.tr

Show Radyo Adres
Levent Mah. Üstzeren Sok. No:40 1. Levent Beşiktaş İSTANBUL

Arama Terimleri: show radyo yazışma, show radyo çağrı merkezi, show radyo dinleyici temsilcisi, show radyo mail adresi, show radyo yakınma hattı, show radyo talep hattı, show radyo telefon numarası, show radyo faks numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ