Show Tv Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası

  • 21 Haziran 2019
  • 44 kez görüntülendi.
Show Tv Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Türkiye’de ki en renkli programlarını gösteren kanallardan önde gelen Show Tv senelerdir tv kuşağının en sevilen tv programları ile gösterim sunmayı başarmıştır.

Yapmış olduğu kaliteli yayınlar ile köklü bir tv kanalı olmayı başarmıştır.

Tüm seyircilerine yönelik programlar oluşturmayı başarmakla beraber son aşama renkli gösterim akışını sizlere sunmaktadır.

Show tv en oldukça sevilen programlar için daha kaliteli gösterim sunma anlayışı adına sizler için özel olarak çağrı merkezi numarası ve yazışma adresi sunmuştur.

Aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon ve fax ile talep ve şikayetlerinizi Show Tv seyirci temsilcisine aktarabilir gösterim akışıyla ilgili yaşadığınız tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Show Tv İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası
0212 313 60 00

Show Tv Fax Numarası
0212 313 73 36

İstek ve şikayetlerinizi isterseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz e-posta vesilesiyle da seyirci temsilcisine aktarabilirsiniz.

izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Düşünce, yakınma, talep ve teşekkür benzer biçimde dileklerinizi aşağıdaki linkten de biçim doldurarak paylaşabilirsiniz.

Show Tv İletişim Formu

Arama Terimleri: show tv yazışma detayları, show tv telefon no, show tv bağlantı tel, show tv canlı destek, show tv müşteri temsilcisi, show tv yakınma hattı, show tv seyirci temsilcisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ