Siberalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 27 Eylül 2019
  • 282 kez görüntülendi.
Siberalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Siberalem.com, 2000 senesinde kurulmuş, uzun zamandan beri faaliyetlerini sürdüren arkadaşlık sitesidir. Kurulduğu günden bu yana yüz binlerce kullanıcısı bulunmaktadır. Genel olarak bir toplumsal ağ platformu benzer biçimde görünen Siberalem, tamamen parasız bir hizmettir.

Siberalem.com’da kullanıcılar kişisel bilgilerini profillerine yazmaktadır. Herhangi biri ile söyleşi etmek isteyen kullananların Siberalem.com’a üye olması gerekmektedir. Beğen yada reddet butonlarıyla kullanıcılar birbirlerini beğendiklerinde söyleşi adım atar. Siberalem’de başlamış olan sonu mutlulukla devam eden birçok mutluluk öyküsü bulunmaktadır.

Siberalem.com’un 0212’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 09.00 ile 02.00 içinde yazışma kurabilirsiniz. Çağrı merkezi vesilesiyle üyelik oluşturma, üye girişi sorunları, üyelik paketleri hakkında soru ve problemler, bir kullanıcıdan duyulan hastalık, site ve profil kullanımı benzer biçimde mevzularda yardım alabilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Siberalem.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 252 94 49

Arama Terimleri: siberalem.com yazışma detayları, siberalem.com telefon no, siberalem.com bağlantı tel, siberalem.com canlı destek, siberalem.com müşteri temsilcisi, siberalem.com yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ