ŞİŞECAM Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 20 Nisan 2019
  • 451 kez görüntülendi.
ŞİŞECAM Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ŞİŞECAM Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yüce Önder Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifleri ile 1935 senesinde başladığımız bu yolculukta ülkemize yararlı olabilmek adına daima canla başla çalıştık ve kuruluşumuzu bu günkü haline getirdik. Bugün içinde bulunduğumuz endüstri endüstrisinde ülkemizin en iyilerinden biri olduk. 80 yılı aşan geçmişimizin getirmiş olduğu informasyon birikimi ve deneyim ile siz kıymetli tüketicilerimiz için daima en iyisini hayata geçirmeye çalıştık. Ülkemizin temel cam ürünleri ihtiyacının karşılanması için 1935 senesinde Türkiye İş Bankası tarafınca kurulan Şişecam, bugün ülkemizin sınırlarını aşmış ve dünyanın 150 ülkesine cam ürünleri ihracatı gerçekleştiren dev firmalardan biri haline gelmiştir. Cam denince hem vatanımızda hem de dünyada ilk akla gelen şirket olan Şişecam yurt içindeki ve yurt dışındaki üretim tesisleriyle bir dünya devi olma yolunda güvenilir adımlarla ilerlemektedir.

Şişecam bünyesinde çalışan binlerce ekip arkadaşımızın her biri işlerinde son aşama ustalaşmış ve bir o denli da tecrübelidir. Bizim şeklinde tecrübesi ile malum bir firmaya da bundan azı yakışmazdı. Dünyanın her kıtasına üretim faaliyetleri gerçekleştiren Şişecam, bugün tüm dünyanın tanımış olduğu devasa bir kuruluştur. Daima son teknolojik gelişimleri takip eden Şişecam, bünyesinde bulunan ArTeGe projeleriyle bu teknolojiyi ürünlerimizi geliştirmede ve üretmede kullanarak hem oldukça daha süratli hem de oldukça daha kaliteli üretim gerçekleştirmemize olanak sağlamaktadır. Şişecam bununla beraber gerçekleştirdiği ihracatlar ile ülkemizin ekonomisine de ciddi katkı sağlamaktadır.

Şişecam’ın 80 yılı aşkın bu kutlu yolculuğunun başlangıcından günümüze kadar olan süreçlerini merak ediyor ya da ürünlerimiz ile ilgili detaylı informasyon almak istiyorsanız sizleri www.sisecam.com.tr web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Sizlere İçmeler Mahallesi, D-100 Karayolu Caddesi, No:44A Tuzla/İSTANBUL adresinde hizmet veren Şişecam’a 0850 206 50 50 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ