Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 05 Temmuz 2019
  • 730 kez görüntülendi.
Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, anlaşmalı olduğu şirketlerin çalışanlarının yaşam standardını arttırmak, çalışanların işlerine motivasyonunu ve sadakatlerini arttırmak, teşvik ve ödüllendirme hizmetlerini sunmaktadır. Ek olarak ödeme sistemleri mevzusunda da hizmet veren Sodexo’nun kullanıcısı bir fazlaca fazladır.

Devletimizde toplamda 550 bin kullanıcıya hizmet veren Sodexo’nun 40.000’den fazla üye işyeri ve 18.000’i aşkın kurumsal müşterisi bulunmaktadır. Kullanıcılarına üye işyerlerinde sunmuş olduğu avantaj ve kampanyalarıyla oldukça sevilmektedir. Günümüzde vatanımızda de kullanımı oldukça yaygındır. “Yiyecek fişi” tabirinin çağıl halidir.

Sodexo’nun 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle kartınızla ilgili yaşadığınız teknik problemler hakkında destek alabilir, bakiye bilgisi ve bakiyede yaşanmış olan hatayla ilgili informasyon alabilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 72 77

Arama Terimleri: sodexo yazışma detayları, sodexo telefon no, sodexo bağlantı tel, sodexo canlı destek, sodexo müşteri temsilcisi, sodexo yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ