Sony Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 11 Eylül 2019
  • 217 kez görüntülendi.
Sony Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Sony, 1946 senesinde Japonya’da kurulmuş olan teknoloji şirketidir. İletişim,video oyun konsolları ve data teknolojisi alanlarında ürünler üretip geliştirmektedir. Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisidir. Sony, kendisini 5 değişik kategoriye ayırmıştır. Bu kategoriler; elektronik, oyun, eğlence, finansal servisler ve öteki olmak suretiyle 5’e ayrılır. Nintendo’dan sonrasında dünyada en büyük 2.eğlence şirketi Sony’dir.

Sony; PlayStation serisi, son dönemlerde çoğunlukla adını duyurduğu mobil aygıt ürünleri, ses ve müzik ürünleri ile dünya üstünde tercih edilen en gözde markalardan birisidir. Üretip geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle kullananların gönlünü fethetmiştir.

Sony’nin ürün kategorilerine nazaran 3 ayrı çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda bulunan numaralar vasıtasıyla ürününüz hangi kategoriye giriyorsa size uygun çağrı merkezini arayabilir ürününüz hakkında destek alabilirsiniz.

SONY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 77 77 (Sony mobil cihazlar için.)

444 76 69 (Tv, ses, fotoğraf makinesi kamera benzer biçimde öteki SONY ürünleri için.)

444 82 46 (Sony VAIO ürünleriniz için.)

Arama Terimleri: sony kontakt detayları, sony telefon no, sony bağlantı tel, sony canlı destek, sony müşteri temsilcisi, sony yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ