Starbucks Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 12 Nisan 2019
  • 491 kez görüntülendi.
Starbucks Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Starbucks şirketi her ne kadar dünyanın en popüler kahve zinciri olsa da zamanı çokta eskilere dayanan bir şirket değildir. Starbucks’un ilk dükkanı 1970 li yılların başlangıcında açılsa da uzun süre tek bir mağaza olarak devam etti. Günümüzdeki şekliyle İlk Starbucks mağazasının kuruluşu ise, hala Starbucks’un yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunan Howard Schultz tarafınca ABD Birleşik Devletleri’nin Seattle eyaletinde meşhur Pike Place Center’de başladı.

 

İlk olarak Endonezya’nın meşhur Sumatra kahvelerini satarak müşteri çekmeye başlamış olan meşhur kahve zinciri, sonralarda firmanın CEO’su Howard Schultz’un İtalya’ya giderek oradaki deneyimlerini ABD’ya taşıması sonucu daha oldukça çeşitle müşterilerine hizmet vermeye başladı. Ilkin ABD’nın öteki eyaletlerine yayılan Starbucsk, hemen sonra da tüm dünyada şubeler açarak hazır kahve zincirleri içinde bir numaraya oturdu. 2018 yılı itibariyle Starbucks firmasının toplamda 65 ülkede hizmet veren mağazaları vardır. Starbucks firmasının en mühim özelliklerinden biri de müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalardan olmasıdır. Bu ilke, bununla beraber firmanın kurum amaçlarından biridir.

Yer almış olduğu ülkelerde topladam 22 bin ‘e yakın mağaza sayısıyla bu alanda meşhur Amerikalı Mc Donalds ve Subway benzer biçimde firmalarla ilk 10 içinde yer almıştır. İlk yıllarında yalnızca kahve satan meşhur şirket, günümüzde iste kahvenin yanı sıra, çay, pasta, sandviç ve paketli kahve de satmaktadır. Parasız web ve otururken gelip devamlı bir şey isteyip istemediğinizi soran garsonlar olmaması da bu firmanın tercih edilmesinin ana sebeplerinden biridir. Vatanımızda de en oldukça tercih edilen kahve dükkanlarının başlangıcında Starbucks gelmektedir. Bu sebeple de Starbucks’la kontakt oluşturmak isteyen insanların sayısı bir fazlaca fazladır.Sizlere Starbucks müşteri hizmetleri kontakt numarasını aktaralım.

 

Starbucks Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası:

44 44 749

 

Starbucks Müşteri Hizmetleri Mail Adresi:

infostarbucks-tr@alshaya.com

 

Starbucks Toplumsal Medya İletişim Adresleri:

http://www.feysbuk.com/StarbucksTurkiye – http://www.twitter.com/StarbucksTR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ