Steam Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 29 Eylül 2019
  • 708 kez görüntülendi.
Steam Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Steam,Valve tarafınca 2003 senesinde yayınlanmış dijital oyun, online fazlaca oyunculu oyun ve bir yazışma platformudur. Oyunların dağıtımını ve oyunlarla ilgili medya dosyalarını web üstünden yayımını sağlamaktadır. Steam platformunda toplamda 10 bini aşkın oyun ve 125 milyonu aşkın kullanıcı bulunmaktadır. Dünya genelinde en meşhur oyun dağıtım platformudur.

Steam’de birçok meşhur oyun, oyunların eklentileri ve oyunlar ile ilgili destek program dosyalarının satışı yapılmaktadır. Bu sayede harici birşeye gerek duymadan tüm oyun ile ilgili dosyalar aygıt üstüne anında indirilebilmektedir. Steam oyuncular için adeta bir toplumsal ağ niteliğindedir. Windows, Linux OS X, Steam OS, PlayStation 3, iOS, Android, Windows Phone platformlarında Steam’e erişim sağlanabilmektedir.

Steam’in bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantı vasıtasıyla kullanıcı girişi yaparak destek merkezine ulaşabilir, satın alma ile ilgili yaşadığınız sorunları, oyun dosyalarında yaşadığınız sorunları, hesabınız üstünden yaşadığınız sorunlara bir yanıt bulabilirsiniz.

Steam Destek Merkezi

Arama Terimleri: steam yazışma detayları, steam telefon no, steam bağlantı tel, steam canlı destek, steam müşteri temsilcisi, steam yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ