Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 30 Haziran 2019
  • 35 kez görüntülendi.
Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Süha Turizmin kurucusu Süleyman Hamurcu ilk zamanlar babadan kalma tarlaları bankaya göstererek kredi çekti ve kamyon alarak iş hayatına atıldı. Genç yaşta o kent senin bu kent benim demeden direksiyon sallayarak kamyon sayısını arttırdı ve tecim hayatına süratli bir giriş yapmış oldu. Edinmiş olduğu deneyim ve çevreyle yolcu taşımacılığı sektöründe ortaklıklar elde etti. Arkasından kafi edinim ve bütçeye haiz olduktan sonrasında Süha Turizmi kurdu.

Süleyman Hamurcu Süha Turizmi Kayseri’de kurduğunda tarih 4 Mayıs 2007’i göstermekteydi. İlk zamanlar 50 araçla Kayseri ve çevresinde hizmet vermekteyken günümüzde vasıta sayısını arttırarak Türkiye’nin bir oldukça bölgesinde hizmet vermektedir. Araçlar çağıl çağa uygun şekilde dizayn edilip açık büfe ikram ürünleri, mobil web ve canlı destek benzer biçimde bir oldukça özelliği desteklemektedir.

Süha Turizme ulaşabileceğiniz 0850’li telefon numarası  bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziyle bilet işlemlerini sorgulayabilir, yolculuğunuz süresince edindiğiniz kıvanç ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 250 38 38

Arama Terimleri: süha gezim yazışma detayları, süha gezim telefon no, süha gezim bağlantı tel, süha gezim canlı destek, süha gezim müşteri temsilcisi, süha gezim yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ