Superfresh Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 09 Nisan 2019
  • 1.070 kez görüntülendi.
Superfresh Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Superfresh markası, Türkiye’nin en büyük dondurulmuş besin ürünlerini satan Kerevitaş firmasına ilişkin markalardan biridir. Kerevitaş şirketi, çoğu zaman pizza, deniz ürünleri, dondurulmuş pizza, balık, mısır, börek, köfte, mantı şeklinde oldukça çeşitli dondurulmuş besin ürünlerinin üretimini icra eden bir firmadır. Birden fazla markayı bünyesinde barındırmasına karşın TV reklamları ve popülaritesiyle beraber en bilindik markası Superfresh olmuştur.

Ülkemizdeki perakende dondurulmuş besin ürünlerinde ilk kez etkinlik gösteren şirket konumunda olan Kerevitaş’ın geçmişi 1970 ‘li yıllara kadar gitmektedir. Bursa’da kurulan firmanın adı İskandinav ülkelerine canlı kerevit göndermek için kurulmasından dolayı Kerevitaş olmuştur. Sonrasında yurtdışına yapmış olduğu ihracata 80’li yıllarda dondurulmuş sebze ve meyve de katarak dondurulmuş besin işine büyük oranda dahil olmuştur. Kuruluşundan ortalama 20 yıl sonrasında ise Superfresh markasını piyasaya sürerek deniz ürünleri, pizza ve dondurulmuş meyve sebzeleri Türkiye’de marketlere sokmayı başarmıştır. Bilhassa batılı ülkelerde yaygın olarak kullanılan ürünleri şoklama ve dondurma teknolojileri mevzusunda vatanımızda ilkleri icra eden firmalardan biri konumundadır.Sonraki yıllarda ürün yelpazesini daha da genişleten Kerevitaş şirketi ton balığını da piyasaya sürmüştür.

Bu ürünleri piyasaya sürdükten kısa vakit sonrasında da dondurulmuş börek ve hamur harcı ürünlerini de ürün skalasına ekleyen şirket, günümüzde ise toplamda 128 kadar ürüne ulaşarak bu alanda ülkemizin dondurulmuş besin lideri konumundadır. Günümüzde hazır yiyecek ve konserve ürünlerini de satan Superfresh markası, Türkiye’de dondurulmuş besin denince akla gelen ilk marka konumundadır. Tüm müşterilerini ve şirket bünyresindeki çalışanlarıyla beraber hissedarlarının memnuniyetini kendine vizyon edinen firmanın misyonu ise Türk tüketicilere en ergonomik ve leziz ürünleri güvenli ve sıhhatli şekilde sunmaya çalışmaktır. Ülkemizin en popüler dondurulmuş besin şirketi olmasından dolayı da tüketicilerin görüş, tavsiye, yakınma yada sorularını iletebilecekleri Superfresh kontakt numaralarını sizlere aktaralım.

 

Superfresh Kerevitaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

Telefon: +90 (212) 567 1 567

 

Superfresh Kerevitaş Genel Merkez İletişim Detayları:

Telefon: 0850 209 16 16    Fax: 0 212 421 2674

 

Superfresh Kerevitaş Genel Merkez Adres Detayları:

Üniversite Mahallesi Bağlariçi caddesi No 29 Avcılar / İstanbul

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ