Superstep Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 15 Nisan 2019
  • 605 kez görüntülendi.
Superstep Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Süperstep, adından da anlaşılacağı şeklinde birebirinden değişik markaları içinde barındıran bir ayakkabı mağazalar zinciridir. Eren perakende grubun içinde dahil olan bu mağazalar içinde birden fazlaca markayı bulundurur. Bu markalar ise Lacoste, Le Coq Sportif, G-Yıldız, Polo Ralph Lauren, Gant, Nautica, Rivieras, Ted Baker, Aigle, New Balance, Nike, Vans, Adidas, Camper, Diesel, Sebago, TNF, Fitflop şeklinde dünyaca meşhur markalardır. Bu mağazanın kurulma amacı ise dünyaca meşhur markaların en fazlaca gözde olan ürünlerini mağazalarında sunmaktadır. Her türlü markadan en gözde ayakkabı modelini bulabileceğiniz mağazalardan bahsediyoruz.  Süperstep Türkiye ‘de oldukça meşhur bir mağazadır.

Günümüzde fazlaca büyük bir müşteri ağına haiz olan Süperstep, devamlı en kaliteli ürünleri barındırdığı içim müşterilerin ilgisini çekmektedir. Hem mahalli alanlarda hem de kapalı alışveriş merkez diye adlandırdığımız kapalı market olan toplu mağazalarda da dükkânları bulunmaktadır. Superstep’in Türkiye ve Rusya’da 5’i outlet olmak suretiyle 56 mağazası bulunmaktadır. Eren Perakende süre içinde fazlaca markalı ayakkabı konsepti ve fazlaca markalı çocuk mağazası zinciri SuperKids ‘i kendi bünyesine katarak daha çok büyümüş ve daha çok müşteriye ulaşmıştır. network ağını ise sadceeyetişkinmler için değil çocuklar için de düzenleyen Superstep ürün mevzusunda da yeni çeşitleri müşterilerini sunmaya adım atmıştır.  Superstep müşteri hizmetleri ile her müşterisinin kalbini fethetmiş durumdadır. Süperstep bünyesinde barındırmış olduğu çalışanları ile de kaliteli ve güvenli alışverişin kapılarını ardına kadar açmıştır. Bu özellikler ile Superstep her müşterisinden oldukça büyük bir beğeni ile geri dönüş almaktadır.

Superstep mevzusunda herhangi bir mesele yaşar iseniz Süperstep çağrı merkezi numarasını tıklayarak anında bu sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Süperstep kontakt bilgisi ile doğrusu Süperstep telefon numarası 444 3736’ı arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ