Sürat Kargo Şikayet

  • 26 Haziran 2019
  • 345 kez görüntülendi.
Sürat Kargo Şikayet
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Sürat Kargo

Sürat Kargo olarak geçmişten beri kargo kültürüne haiz bir yapımız bulunmaktadır. Ve siz değerli üyelerimizin desteğiyle her yıl daha da büyüyen ve gelişen bir yapımız bulunmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına sorunsuz ve süratli kargoculuk anlayışı ve ustalaşmış yönetim tarzımızla hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz devamlı ilkin insan felsefesi ile hareket etmektedir. Bundan dolayı sunduğumuz tüm hizmetlerde bu felsefe doğrultusunda en uygun şartlarda hizmet sunmaktayız. Devamlı ismimizin hakkını vererek en süratli ve sorunsuz hizmeti sunmaktayız.

Tecrübeli Kargo Hizmetleri

Sürat kargo olarak hızla gelişen teknolojinin her daim takip edeni ve geliştiricisi konumda olmaya itina göstermekteyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın yolunun teknolojiden geçmiş olduğu aşikârdır. Fakat şirket olarak şunu da asla unutmamaktayız deneyim, tecrübe ve ekip emek vermesi eğer olmazsa hızla gelişen teknolojinin hiçbir anlamı kalmayacaktır. Tecrübeli kargo hizmetleri sunan firmamız bunu devamlı bilincinde olacaktır.

Bundan dolayı tüm çalışanlarımızla geçmişine ve köklerine sıkı sıkıya bağlı bir şirket olarak haiz olduğumuz tecrübeyi teknoloji ve yeniliklerle birleştirerek sizin için en kaliteli ve ustalaşmış kargo hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Bunu yaparken de evrensel kurallardan asla şaşmayarak hareket etmekteyiz. Bizim için en mühim kazanç müşterilerimizin yüzlerindeki tebessüm olmaktadır.

Sürat Kargo Hizmetleri

Sürat kargo hizmetleri sektöre getirmiş olduğu değişik ve yenilikçi hizmet seçimi ile farkını ortaya koymaktadır. Bilhassa sektöre getirmiş olduğu yeni heyecanlarla birçok yeniliğin öncüsü konumunda olan şirketimiz birçok ihtiyaca yönelik hizmetler sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerden bazıları ise şu şekildedir;

Sürat ekspres hizmeti, sürat 24, sürat sanal şube, sürat lojistik, özel ambalajlama hizmeti, sürat sigorta, kredili kargo, suit guard, internetten al kapıda öde, anında sms ve e posta şeklinde hizmette çığır aşan ve müşterilerimizin oldukça rağbet gösterdiği hizmetlerdir.

Sürat Kargo’nun 0850 202 0 202 müşteri hizmetleri yakınma hattı bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak Sürat Kargo ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Sürat Kargo Şikayet mesajlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Şikayet
0850 202 0 202

Arama Terimleri: sürat kargo yakınma, sürat kargo yakınma hattı, sürat kargo yakınma var, sürat kargo yakınma tel, sürat kargo yakınma takip

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ