SürmeliGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 01 Haziran 2019
  • 40 kez görüntülendi.
SürmeliGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda vatanımızda oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını icra eden firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2005 senesinde kurulmuş olan SürmeliGaz; Yozgat, Yerköy, Boğazlıyan, Sorgun, Saray, Çiçekdağı ve Köseli illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. SürmeliGaz, Yozgat, Yerköy, Boğazlıyan, Sorgun, Saray, Çiçekdağı ve Köseli bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

SürmeliGaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle abonelik açma işlemleri hakkında informasyon alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın SürmeliGaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

SürmeliGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 187
187

Arama Terimleri: sürmeligaz yazışma detayları, sürmeligaz telefon no, sürmeligaz bağlantı tel, sürmeligaz canlı destek, sürmeligaz müşteri temsilcisi, sürmeligaz yakınma hattı, sürmeligaz satmaca ödeme, sürmeligaz kesinti, sümerligaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ