Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 19 Haziran 2019
  • 53 kez görüntülendi.
Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Survivor, 2005 yılından beri televizyonların en sevilen programlarından birisidir. 2006 yılından beri yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı, Acun Medya çatısı altında yapmaktadır. Dünyanın en zor yarışması olarak  malum Survivor’da yarışmacılar ortalama 4 ay adada yaşam mücadelesi vermekte. Açlık, ısı ve birbirinden zor yarışmalarla savaşım eden yarışmacılar 4 ay adada kalmayı amaçlamaktadır.

4 ay süresince adada onlarca zorluğa göğüs geren yarışmacılar birinci olmak için yarışıyor. Birincilik ödülü her yıl olduğu şeklinde tam yarım milyon Türk Lirası. Doğrusu 500.000 TL. Senelerdir Dominik adasında meydana getirilen yarışma Türk toplumu tarafınca benimsenmiş, tv severler her akşam ekran başlangıcında heyecanla Survivor’ı takip etmektedir.

Survivor adasında yarışmacılar içinde her hafta SMS oylaması yapılmakta ve oylama sonuçlarına gore yarışmacı adaya veda etmektedir. Maalesef Survivor yarışmasının bir telefon numarası bulunmamaktadır. Aşağıda size vereceğimiz SMS numarasına desteklediğiniz yarışmacı ismiyle beraber ileti göndererek sizde oylamaya katkıda bulunabilirsiniz. Ek olarak Survivor yarışmasına katılmak için aşağıda verdiğimiz bağlantılar vesilesiyle başvurunuzu düzgüsel biçim olarak yada videolu müracaat olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Survivor SMS Oy Numarası
1890

Survivor Yarışmacı Başvurusu

Survivor Videolu Yarışmacı Başvurusu

Arama Terimleri: survivor yazışma detayları, survivor telefon no, survivor bağlantı tel, survivor canlı destek, survivor müşteri temsilcisi, survivor yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ