Survivor Panorama Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 18 Haziran 2019
  • 397 kez görüntülendi.
Survivor Panorama Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Survivor Panorama, 14 Şubat 2016 tarihinden bu yana TV8 ekranlarında gündüz kuşağı programları içinde yayınlanmaktadır. Sunuculuğunu Hakan Hatipoğlu ve Nur Tuğba Algül yapmaktadır. Haftaiçi her gün canlı olarak ekranlara gelmektedir. Ek olarak program haftasonu yayını da yapmaktadır. Haftasonu programı, Semih Öztürk ve Ezgi Avcı sunmaktadır.

Gene TV8’de piyasaya çıkan Survivor programının kamera arkasında yaşananların paylaşılmış olduğu, yarışma hakkında ve yarışmacılar hakkında tek tek yorumların yapıldığı bir talk show programıdır. Programda eski Survivor şampiyonları, eski Survivor yarışmacıları ve hafta hafta elenen yarışmacılar konuk edilip görüşleri alınmaktadır.

Survivor Panorama programının maalesef bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmamaktadır. Sadece yarışma hakkında ve yarışmacılar hakkında görüşlerinizi Whatsapp vasıtasıyla fotoğraf, video, ses kaydı benzer biçimde medya dosyalarıyla bildirebilirsiniz.

Survivor Panorama Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 165 31 83

Arama Terimleri:  survivor panorama yazışma detayları, survivor panorama telefon no, survivor panorama bağlantı tel, survivor panorama canlı destek, survivor panorama müşteri temsilcisi, survivor panorama yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ