SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 22 Mart 2019
  • 717 kez görüntülendi.
SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

SÜTAŞ Süt Ürünleri Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nın süt ve süt ürünleri sektöründe en oldukca malum ve en oldukca güvenilen markalarından kabul edilen Sütaş, 1975 senesinde Bursa’nın Karacabey ilçesine bağlı Uluabat köyünde kuruldu. Kurulduğu andan bu yana siz kıymetli tüketicilerine sütü ve süt ürünlerini en naturel haliyle ulaştırmak için çalışan Sütaş, gerek ülkemizdeki gerekse de yabancı ülkelerdeki süt üretim tesislerinde bugün yılda 800 milyon litre süt işlemektedir. Bilinmiş olduğu benzer biçimde süt oldukça kırılgan bir besindir. Bozulması ve ekşimesi son aşama kolay olan bu gıda deposu gıdanın işlenebilmesi için büyük bir itina gösterilmelidir. İşte Sütaş da yılların verdiği deneyim ile bu hassasiyeti ve özeni gösteriyor ve bu sayede senelerdir tüketicilerin süt ve süt ürünü gereksinimlerini karşılıyor.

Her geçen gün değişen ve gelişen teknolojik faaliyetleri yakından takip eden şirket, sütleri tüketicilerine ulaştırmak için kullandığı ambalajlarına kadar her şeyi kontrol ediyor ve bu testler neticesinde üretim gerçekleştiriyor. Besin sektörünün hassasiyetinin son aşama Bilincinde olan Sütaş, bu işi senelerdir güvenle ve gururla yapıyor. Her biri işinde son aşama ustalaşmış olan ekip arkadaşları ile Türkiye’nin süt ve süt ürünleri piyasasına yön veren bir kurum olan Sütaş, bugün yalnızca ülkemiz genelinde değil dünyanın pek oldukca ülkesinde tanınan ve sevilerek tüketilen ürünlere imza atmıştır. İhracat gelirleri ile de ülkemize kazandırma kapasitesi oldukça yüksek olan şirket Türk adını tüm dünyaya duyurmaktadır.

Sütaş’ın 1975 senesinde çıkmış olduğu bu lezzet yolculuğu ve ürünleri hakkında detaylı data almak ve bizlere sormak istediğiniz sorularınızın yanıtını bulmak için sizleri www.sutas.com.tr web sitemize bekliyoruz.

Bizlere hem de 444 4 788 numaralı Sütaş danışma hattından ya da tuketici@sutas.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ