Swatch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 15 Nisan 2019
  • 96 kez görüntülendi.
Swatch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Dünya genelinde oldukça büyük bir üne haiz olan bir saat markası olan Swatch, büyük bir kriz periyodunu atlattıktan sonrasında bu başarıyı elde etmiştir. Lübnan kökenli bir İsviçreli olan Nicolas Hayek şlirketi krizden kurtaran kişidir. Nicolas Hayek 28 Temmuz 2010 senesinde öldükten sonrasında grubun sektör içinde başkanlığını kızı Nayla Hayek devralmıştır.

 

Teknolojik anlamda 1979 yılı içinde azca sayıda yer edinen parçayla dünyanın en ince kol saati olarak yer edinen “Delirium”un piyasaya sürülmesiyle birlikte dünya saat sektöründe kendisine yer etti. Sadece sanayi içinde şansının döndüğü dönüm noktası ise İsviçre Saat federasyonunun kuruluşu oldu. Üstün kaliteyi son aşama makul fiyatlarla birlikte buluşturan Swatch olarak yer aldı. Bir tek bununla değil, kurulduğu ilk günden beri en kaliteli kol saati unvanını da korumuş olan Swatch, şuanda dünyada en oldukça tercih edilen kol saati markasıdır. Swatch saat markasının bilim ve teknoloji alanlarındaki muhteşem bulunmaya devam eden teknik kabiliyetleri ve üstünlükleri ile birlikte pek oldukça Olimpiyat oyununda ve daima kayak ve Snowboard Dünya Kupası yarışmalarında her anlamda resmi kronometre olarak çeşitleri ile birlikte daima kendisini kanıtladı. Birçok olimpiyata yapmış odluğu sponsorlukla birlikte kendinin ne kadar kaliteli ve vizyon sahibi bir şirket bulunduğunu kanıtlamıştır. Hem dayanıklılık hem de kalite yönünden her kullanan bireyden oldukça güzel sonuçlar alan Swatch, günümüzde derhal hem her insanın kolunda vardır.

Swatch saatlerinde yaşamış olduğunuz herhangi bir problemi yetkili kişilere iletebilirsiniz. Bu problemi Swatch müşteri temsilcisi ya da Swatch çağrı merkezi ile görüşebilir ve ürününüz hakkında bir çözüme ulaşabilirsiniz. Swatch kontakt bilgisi sayfalarımızda mevcuttur. Swatch telefon numarası 0850 722 72 72’i arayarak sorunlarınızı bildirin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ