Tatlı Meyve Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 17 Eylül 2019
  • 286 kez görüntülendi.
Tatlı Meyve Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Tatlı Meyve Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Tatlı Meyve müşteri hizmetlerine iyi mi bağlanırım, Tatlı Meyve müşteri temsilcisi direk bağlanma, Tatlı Meyve müşteri şikayetleri şeklinde mevzularda data vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Tatlı Meyve hakkında data sahibi olabilirsiniz.

Tatlı Meyve Müşteri Hizmetleri Numarası

Yenilebilir Lezzet Çiçekleri alanındaki derin data deneyimiyle bu alanda hizmet veren öncü firmalarda yönetici kadrosunda uzun seneler çalışan ekip tarafınca kurulmuştur. Günümüzde klasik çiçek ve armağan anlayışı yerine değişik seçenekler üretilmeye başlanmıştır. Bunlardan biri de yenilebilir çiçeklerdir. Bu gereksinim doğrultusunda kurulan tatlimeyve.com hem tasarım hem de tat olarak en iyi ürünleri müşterilerine ulaştırmaktadır.

Tatlimeyve.com web sitesi üstünden ve telefondan sipariş almaktadır. Birbirinden şık ve leziz ürünlerden size uygun olanını seçebilir ve seçtiğiniz ürün üstüne kişisel mesajınızı ekletebilirsiniz. Tatlı meyve sipariş sonrasında üretim, teslimat ve geri bildirim durumlarını müşterileriyle paylaşarak satış sonrasında da müşterilerinin yanında yer verilmiştir.

Tatlimeyve.com ürünlerinde früktoz içeren mısır şurubu kullanmamaktadır. Ürünleri naturel olan Tatlı Meyve ürünlerinde raf ömrünü uzatan katkı maddeleri kullanmaz. Üreticilerden taze olarak seçilen meyveler hijyenik olarak temizlenir ve soğuk hava depolarında saklanır.

Tatlimeyve.com alanında uzmanlaşmış ekibi ile en şık tasarımlarda en kaliteli ürünleri üretmek için çabalamaktadır. Tüm ürünler taze olarak üretilmekte öncesinden hazırlanmış ürün bulunmamaktadır. Yakın bölgelere aynı gün içinde ürünleri ulaştırabilme kapasitesi bulunan Tatlı Meyve uzak bölgelere de kısa zamanda ürünleri ulaştırabilmektedir.

Tatlı Meyve İletişim Detayları

Tatlimeyve.com’a 0850 346 32 24 ve 0544 241 78 19 müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz. Tatlimeyve.com’a WhatsApp üstünden 0540 240 78 19 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Öteki taraftan ilgili talep, yakınma ve önerilerinizi info@tatlimeyve.com üstünden iletebilirsiniz.

Tatlı Meyve Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 346 32 24
0544 241 78 19
0216 515 30 70

Tatlı Meyve WhatsApp Hattı
0540 240 78 19

Tatlı Meyve Mail Adresi
info@tatlimeyve.com

Arama Terimleri: tatlı meyve çağrı merkezi, tatlı meyve kontakt, tatlı meyve müşteri hizmetleri, tatlı meyve telefon numarası, tatlı meyve yakınma hattı, tatlı meyve müşteri hizmetleri numarası, tatlı meyve yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ