Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 27 Haziran 2019
  • 474 kez görüntülendi.
Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Tavuk Dünyası

2003 yılından bugüne dek bir tek tavuk lezzetleri alanında hizmet veren Tavuk Dünyası bu alanda adını ülkemize de duyurmayı başarmıştır. Türk insanının damak tadını derinlemesine araştıran bu şirket uzun Ar-Ge çalışmalarının peşinden kurulmuştur. 2012 senesinde Franchise vermeye süregelen Tavuk Dünyası şimdi ise ülkemizin çeşitli yerlerindeki şubeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sıhhatli Ürünler

Tavuk Dünyası’nın ehemmiyet verdiği hususların başlangıcında sıhhatli beslenme gelmektedir. Bu kapsamda ürünlerin tedarik edilmesinden pişirilmesine kadar geçen süreç içinde oldukça duyarlı bir halde çalışmalarını yürütmekte ve denetimlerini de layıkıyla yapmaktadırlar.

Aynı hassasiyeti soslar üstünde de gösteren şirket böylelikle ortaya hem leziz hem de sıhhatli ürünler çıkarmaktadır. Ek olarak tavuk ürünleri şoklanmadan saklandığı için de çözülüp yine donmaları söz mevzusu olmamaktadır. Bu da hem sıhhat hem de lezzet açısından son aşama isabetli olmaktadır.

Sıhhat mevzusunda oldukça duyarlı davranan bu şirket konserve ürünlerden de kaçınmakta ve taze sebzeler ile baharatlar kullanmaktadır.

Helal Kesim

Tavuk Dünyası ürünlerinin sıhhatli bir halde tedarik edildiğini sizlere yukarıda ifade etmiştik. Bununla beraber İslami mevzulara da itina gösteren şirket tavukların kesiminin de helal olmasına dikkat etmektedir. Helal bir halde kesilmiş ve hijyenik koşullarda saklanmış tavukların pişirilmesinde de itina gösteren şirket pişirimde kullanılan tavayı yıkamadan ikinci kere kullanmamaktadır. Üstelik bu pişirimler siz değerli üyelerimizin gözleri önünde gerçekleştiği için güvenli olmanız da sağlanmaktadır.

Kesilen tavukların beslenmesine ve yetiştirilmesine de dikkat eden şirket tavukların sıhhatli bir halde büyümesini temin etmektedir. Bu kapsamda organik olmayan yemlerden kaçınılmakta ve tavukların hareketli bir halde büyümeleri sağlanmaktadır.

Yurtdışı Yatırımları

Firmanın hem yurtiçinde hem de yurtdışında oldukça etkin bulunduğunu kolaylıkla ifade edebiliriz. O şekilde ki Türkiye haricinde Almanya, Hollanda, Rusya ve Çin devletlerinde de şubeleri bulunmaktadır. Her bir şubesini sıkı bir halde denetleyen bu şirket katı kurallar ile müşterilerin her yerde aynı lezzeti almasını sağlamaktadır.

Türkiye genelinde ise firmanın toplam 119 şubesinin bulunduğunu belirtelim. Bu şubeler içinde ağırlık İstanbul’da olsa da birçok ilimizde bulunduğunu da söylememiz gerek. Sizler de tavuk seven birisi iseniz hem sıhhatli hem de hazır beslenmek için Tavuk Dünyası firmasını tercih edebilirsiniz. Hem damak tadınız için son aşama uygun olacak bu şirket bununla birlikte da sağlığınızın dostu olacaktır.

Fiyatlar noktasına da değinecek olursak fiyatların {hiç de} uçuk olmadığını ifade edebiliriz. dolayısıyla gönül rahatlığıyla menülerden sipariş verebilirsiniz.

Tavuk Dünyası’nın Genel Müdürlüğü’nün telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres detayları bulunmaktadır. Ek olarak yakınma ve tavsiye formu bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden Tavuk Dünyası ile alakalı talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Öteki taraftan yorumlar kısmından yaşamış olduğunuz sorunları bizimle paylaşabilir şirket ile alakalı düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 399 17 80 – 459 75 37 

Tavuk Dünyası Faks Numarası
0216 399 17 82

Tavuk Dünyası Mail Adresi
info@tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası Genel Müdürlük Adres
Aydınevler Mah. Beste Sokak Tan Çelik Plaza No:1/3 Kat:3 Maltepe / İstanbul

Tavuk Dünyası Yakınma ve Tavsiye Formu
form

Arama Terimleri: tavuk dünyası çağrı merkezi,  tavuk dünyası kontakt, tavuk dünyası müşteri hizmetleri, tavuk dünyası yakınma hattı, tavuk dünyası bağlantı tel, tavuk dünyası şikayetvar, tavuk dünyası mail adresi, tavuk dünyası genel müdürlük

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ