Tchibo Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 08 Nisan 2019
  • 460 kez görüntülendi.
Tchibo Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Tchibo markası, 1949 senesinde Carl Tchilling ve Max Herz tarafınca kurulan meşhur Alman kahve makinası ve kahve ürünleri satan mağazalar zinciridir. Bilhassa garip adları tüm dünyada oldukça merak uyandıran Tchibo’nun anlamı aslına bakarsak klasik olaran kurucusunun soyadından gelir. Carl Tchilling’in soyadı olan Tchilling’in tchi’si ve bean kelimeleri birleştirilerek Tchibo markasının adı konulmuştur.

Tchibo, dünya üstündeki en büyük kahve üreticilerinden biri olmakla beraber kurulduğu günden bu yana büyük bir hızla büyümüş ve dünyanın birçok değişik ülkesinde etkinlik göstermeye adım atmıştır. Kuruluşundan kısa süre sonrasında Almanya’nın en oldukça satan kahvelerini satan marka, günümüzde ise toplamda 10 ülkede hizmet vermektedir. Bu ülkelerin sayısı azca şeklinde görünse de toplamda 1040 mağazası mevcuttur. Bu sayı da kahve ürünleri satan şirket için yüksek bir rakamdır. Tchibo şirketi girmiş olduğu ülkelerde birçok değişik damak tadına uygun şekilde hazırlanan kahveler üretmektedir. Değişik yumuşaklıkta öğütülen ve yoğunluk açısından değişkenlik gösteren ürünleri ile hizmet veren şirket bunun yanında birçok değişik kahve ürününü de bünyesinde bulunduruyor. Kahve makinesi, kahve ile ilgili değişik ekipmanlar ve çekirdek kahveler ile hazır kahveler Tchibo bünyesinde satılan ürün çeşitlerindendir.

Bununla beraber alışveriş meydana getiren insanoğlu için cafe işlevi de gören Tchibo mağazalarında kahve içmek ve atıştırmalıklardan yemekte mümkündür. Şu demek oluyor ki Tchibo mağazalarından kahve ile ilgili nerede ise her ürünü satın alabilirken isterseniz cafe konsepti yardımıyla oturup kahvenizi de içebilirsiniz. Bu şekilde hem ürün satmayı hem de cafe şeklinde hizmet vermeyi başaran Tchibo, 2005 yılından beri devletimizde faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de toplamda 13 ilde hizmet veren şirket ileride bu sayıyı arttırmayı hedeflemektedir. Kaliteli ürünlerin uygun fiyatla tüketiciye sunulmasını amaçlayan meşhur Alman kahve zinciri, kendine özel müşteri hizmtleri numarasıyla da Türkiye’deki müşterilerine destek vermektedir. Tchibo’dan ürün satın alan müşteriler için ya da Tchibo markası ile ilgili herhangi bir görüş, düşünce ya da şikayeti olanlar için detaylı şekilde Tchibo kontakt numaralarını aktaralım:

 

Tchibo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 28 26  –  Bu numaranın sabah 9:00 ile akşam 19:00 saatlerinde hizmet verdiğiniz unutmayınız.

 

Tchibo Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi:

informasyon@tchibo.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ