Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 09 Eylül 2019
  • 375 kez görüntülendi.
Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Sabancı Tüm ortaklık bünyesinde kurulan Teknosa, ülkemizin en büyük ve en oldukça mağazası bulunan teknoloji marketidir. Ürün çeşitliliği kalitesi ve güleryüzlü çalışanı ile en gözde şirketlerden birisi haline gelmiştir. 2015 yılına gelindiğinde Teknosa, Avea kısaca Türk Telekom ile antak kalma gerçekleştirmiş, Avea altyapısını kullanarak Teknosacell isminde kendi operatör markasını faaliyete geçirmiştir.

Teknosacell yardımıyla Teknosa’da bulunan tüm mobil cihazları taahhütlü olarak taksitle satın alabilirsiniz. Birbirinden özel teklifleri, dolu dolu tarifeleri, ekonominize uygun fiyat politikası ve Türk Telekom kalitesiyle hizmetlerine hızla devam etmektedir.

Teknosacell’in 0850’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle güncel satmaca tutarınızı, geçmiş ödenmemiş satmaca tutarınızı öğrenebilir, tarifeniz ve taahhüdünüz hakkında detaylı informasyon alabilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Teknosacell Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 55 99

Teknosacell İletişim Formu

Arama Terimleri: teknosacell yazışma detayları, teknosacell telefon no, teknosacell bağlantı tel, teknosacell canlı destek, teknosacell müşteri temsilcisi, teknosacell yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ