Tekzen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 09 Nisan 2019
  • 1.041 kez görüntülendi.
Tekzen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Tekzen şirketi, 1995 senesinde Türkiye’yi DIY şu demek oluyor ki do it yourself, Türkçesiyle söylemek gerekirse kendin yap konseptiyle tanıştırmış olan yapı market zinciridir. İstanbul Merter’de ilk mağazasını açan şirket günümüzde tüm Türkiye’de yaygın bir yapı market zinciri ağına dönüşmüş halde.

Tekzen’in kuruluşu her ne kadar 1995 olsa da, firmanın CEO’su ve kurucusu konumunda olan Murat Girgin, yurtdışı seyahatlerinde IKEA benzer biçimde markaları deneyimleyip o konsepti Türkiye’ye de getirmeyi amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda da ilk Tekzen’i 1995 senesinde İstanbul Merter’de faaliyete geçiriyor. Bu hamleyle beraber de bugün %100 yerli mottosuyla devam eden Tekzen yapı market zincirlerinin startı verilmiş oldu. O dönem Türkiye’de pek aynı olmayan şekilde bir konsepti getiren Tekzen, insanlara kendin yap konseptini yayma amaçlı yapı market ürünleri satmaya başladı. Firmanın bilhassa üstünde durduğu mevzu ise %100 yerli ana para olması. Şirket yalnızca vatanımızda değil Romanya ve Kıbrısta’da mağazalar açarak yurtdışına da şubeler açan ilk yerli yapı market zinciri olma özelliğine haiz. Süratli şekilde büyüyen şirket ortalama 25 senelik bir vakit diliminde 1 mağazadan 135 mağazaya ulaşmıştır.

Avrupa’da yer edinen Avrupa Perakende Birliği’nin tek Türk menşeili şirketi da gene Tekzen. Bu şekilde prestijli bir kuruma üyeliğinin yanı sıra vatanımızda de son aşama etken şekilde faaliyetlere devam eden Tekzen’in Türkiye’de 57 şehirde toplamda 135 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların 120 tanesi konsept mağaza formatında çalışmaya devam ederken, 15 mağaza ise Express mağaza olarak şu demek oluyor ki 1000 m2 boyutun altında olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hırdavat’dan boya ürünlerine, inşaat ve döşem malzemelerinden seramiğe, ev dekorasyon ürünlerinden hobi ve çocuk oyuncaklarına kadar onlarca değişik kategoride binlerce çeşit ürünü müşterilerine sunan Tekzen, birçok müşterisi olması sebebiyle de yazışma ihtiyacı hissedilen firmalardan biridir. Sizler için de Tekzen’e yönelik görüş, tavsiye, soru ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz yazışma bilgilerini detaylı olarak aktaralım.

 

Tekzen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

Telefon: 444 85 96

Tekzen Genel Merkez Adresi:

BAB Plaza Merkez Mahallesi Cendere Cad. No 30 Kağıthane İstanbul

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ