Teleservice Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 28 Ağustos 2019
  • 428 kez görüntülendi.
Teleservice Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Teleservice Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Teleservice müşteri hizmetlerine iyi mi bağlanırım, Teleservice müşteri temsilcisi direk bağlanma, Teleservice müşteri şikayetleri şeklinde mevzularda data vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Teleservice hakkında data sahibi olabilirsiniz.

Teleservice Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektroni sektöründe mobil telefonlara yeni bir çığır açan Teleservice, Almanya’da 1835 senesinde kurulmuş uluslar arası bir medya şirketidir. 50 ülkede etkinlik gösteren firmanın 100.000’in üstünde çalışanı vardır.

Üreticilerden bağımsız olarak çalışan şirket, cep telefonu satışı yapmaz fakat ustalaşmış lisans anlaşmalarıyla ilişkileri vardır. Satış sonrası hak ettikleri kaliteli hizmeti, yüksek mesuliyet duygusuyla müşterilerine vermektedir. Müşterilerine sağlamış olduğu en iyi ekipman, parçalar ve birinci derslik servis hizmeti yardımıyla öteki firmaların içinde en iyisi olmaya çaba göstermektedirler.

2003 senesinde uygulanmaya başlanmış olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi 2004 senesinde uygulanmaya başlanmış olan ISO 4001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemleri entegre edilmiştir.

Cep telefonları hayatımızın olmazsa olmaz parçalarındandır. Her insanın yoğunlaştığı bir mevzuda organik olarak bir fazlaca iş sahası oluşturdu. Teleservice, cep telefonlarının güvence altına alındığı bir şirket. Kullandığınız telefon bozuldu, fakat teleservice tarafınca güvence altına alındıysa bozulduğunda telefonunuz onarım olmadan firmaya gidiyor, 20 iş gününde eğer elinize gelmezse size sıfır telefon ya da faturanızda yazan tutarı ödüyorlar. Ek olarak Teleservice bugün iş ortaklarına ve bayilik anlaşmaları şirket içi programları kurye ve kargo hizmetlerinin ücretsiz bir şekilde sağlayarak pazardaki katma değerinide fazlasınca hissettirmiştir. Almanya da kurulup, giderek öteki ülkelere de dağılan şirket, adını git gide daha çok duyuruyor. Teslim ettiğiniz cihazınız kısa süre içinde sizlere gönderilecek eğer gönderilmezse tutarı tarafınıza teslim edilecektir. Site üstünden lüzumlu kargo takiplerini yapabilirsiniz. Herhangi aksi bir durumda, kargonuzun takılması durumunda derhal bizlere dönüş yapabilirsiniz. Kargonuz elinize ulaştıktan 14 gün sonrasında iade hakkınız da bulunmaktadır.

Samsung, Sony, Nokia, Motorola, Lenova,Apple şeklinde kaliteli markalara servis hizmeti veren şirket standardını de bir kez daha belli ediyor. Öteki firmalar şeklinde her önüne gelen markaya servis hizmeti vermiyor. Her mevzudan ilkin müşteri memnuniyetine ehemmiyet veren şirket, müşteri kitlelerinden geri alınan bildirimleri de tek tek değerlendirip, eksikliklerini gidermeye itina gösteriyor. Müşterilerin bilgilerine en süratli şekilde ulaşarak onlara cevap veriyor.

Teleservice Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 458 9797

Teleservice Mail Adresi
musterihizmetleri@teleservice.com
info@teleservice.com

Arama Terimleri: teleservice çağrı merkezi, teleservice kontakt, teleservice müşteri hizmetleri, teleservice telefon numarası, teleservice yakınma hattı, teleservice müşteri hizmetleri numarası, teleservice yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ