Telpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 13 Eylül 2019
  • 533 kez görüntülendi.
Telpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Telpa, 1994 senesinde kurulmuştur. Türkiye genelinde 11.000’i aşkın satış noktasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Distribütörlük, satış, dağıtım, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri vermektedir. General Mobile’ın resmi satışve destek firmasıdır.

Satış sonrası destek mevzusunda müşteri memnuniyeti oldukça fazladır. Çarpıcı sözleri şöyledir; “Dağıtıcınız Telpa ise içiniz daima rahat olsun.”

Telpa’nın çağrı merkezi numarası ve WhatsApp’tan ulaşabileceğiniz bir müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Bu numaralar vesilesiyle size en yakın satış noktasını öğrenebilir, en yakın teknik servis bilgisini alabilir, serviste olan cihazınızın son durumu hakkında informasyon alabilir ve tüm soru ve önerilerinizi bu numaralardan bildirebilirsiniz. Ek olarak sitelerinde bulunan canlı destek hattından da detaylı bilgilere haiz olabilirsiniz. Ek olarak aşağıda vereceğimiz kontakt formu bağlantısından bildirimlerinizi gönderebilirsiniz.

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 9 857
0 553 507 1818

Telpa Canlı Destek Hattı

Telpa İletişim Formu

Arama Terimleri: telpa kontakt detayları, telpa telefon no, telpa bağlantı tel, telpa canlı destek, telpa müşteri temsilcisi, telpa yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ