Tepe Güvenlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 22 Haziran 2019
  • 234 kez görüntülendi.
Tepe Güvenlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Tepe Güvenlik müşteri hizmetlerine iyi mi bağlanırım, Tepe Güvenlik müşteri temsilcisi direk bağlanma, Tepe Güvenlik müşteri şikayetleri şeklinde mevzularda data vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Tepe Güvenlik hakkında data sahibi olabilirsiniz.

Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri İletişim

Tepe güvenlik son olarak geliştirilen teknolojik özelliklere haiz alarm sistemleri ve 7/24 çalışan Alarm İzleme Merkezi ile Türkiye’nin güvenliğini kusursuz bir halde sağlamaktadır.

Devamlı online destek elde eden ve çağrı merkezi yardımıyla müşterilerinin tüm soru ve problemlerine en kısa sürede çözümler üreten tepe güvenlik müşteri hizmetleri, deneyimli, insan ilişkileri mevzusunda ve kontakt mevzusunda eğitimli uzman ekibi ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Tepe Güvenlik Şirketi’nin müşteri temsilcilerine 444 73 73 /444 TEPE tuşlanarak ulaşılabildiği şeklinde, tepegüvenlik.com.tr’den de online destek alınabilmektedir.

81 ilde ciddi, nitelikli ve yenilikçi hizmetleriyle bireysel yada kurumsal anlamda çözümler üreten Tepe Güvenlik, elektronik güvenlik mevzusunda üstün koruma ile müşterilerini güvence altına alır.

Lüzumlu durumlarda uyarı ve müdahalede bulunan Alarm İzleme Merkezi yardımıyla, hırsızıktan acil tıbbi müdahaleye, gaz kaçağı, yangın, su baskını şeklinde ansızın gelişebilen tehlikeli durumların derhal tespiti ve lüzumlu kurum ve kuruluşlara bildirilmesi yardımıyla müşterilerine üst düzey güvenlik sağlamaktadır.

Tepe Alarm Merkezi Iyi mi Çalışır?

Elde etmiş olduğu güvenlik hizmetleri yardımıyla müşterilerini kaygılanmaktan kurtaran Tepe Güvenlik Şirketi, Alarm Merkezi yardımıyla 365 gün 7/24 gelen sinyalleri takip etmektedir.

Tepe Alarm Merkezi yedekli bir siteme haiz olduğundan, herhangi bir aksaklık oluşması yada organik afet durumlarında sinyalin kesilmesiyle oluşabilecek güvenlik açığına meydan vermemektedir.

Herhangi bir güvenlik tehlikesi meydana vardığında, jandarma, polis, ambulans, itfaiye şeklinde mühim birimlere ulaşılarak anında müdahale edilmesi için ihtiyaç duyulan tüm planlamalar yapılmış ve sistem buna bakılırsa düzenlenmiştir.

Sistem Sizi Iyi mi Tanır?

Tarafınızdan evvel belirlenen ve sisteme tanıtılan size özel gizyazı yardımıyla tanıma işlemi sağlanmaktadır. Gizyazı girmek için belirli bir süre verilir. Bu süre müşteri tarafınca ayarlanabilmektedir ve eğer belirtilen süre içinde gizyazı girilmezse alarm ve siren uygulamaları devreye girer.

Tepe Güvenlik Ofisleri ve İletişim

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de ve İstanbul Avrupa yakasında Şirinevler’de ofisleri bulunan firmanın İzmir Konak’ta ve Antalya Muratpaşa’da da ofisleri bulunmaktadır.

İstanbul Anadolu ofisine +90 (216) 547 29 00 nolu hat üstünden, İstanbul Avrupa ofisine +90 (216) 547 29 00 nolu hat üstünden, İzmir ofisine +90 (232) 441 54 34 – 74 nolu hat üstünden ve Antalya ofisine ise, +90 (242) 323 38 58 nolu hat üstünden ulaşılabilmektedir.

Tepe Güvenlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 83 73

Tepe Güvenlik Adres
Üniversiteler Mahallesi 1597 Cadde No:3 Bilkent Center AVM 90 Çankaya/Ankara

Arama Terimleri: tepe güvenlik çağrı merkezi, tepe güvenlik kontakt, tepe güvenlik müşteri hizmetleri, tepe güvenlik telefon numarası, tepe güvenlik yakınma hattı, tepe güvenlik müşteri hizmetleri numarası, tepe güvenlik yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ