THY Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 22 Mart 2019
  • 609 kez görüntülendi.
THY Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Türkiye çapında en büyük, dünya genelinde ise en büyük havayolu şirketlerinden kabul edilen Türk Hava Yolları, 1933 senesinde yalnızca 5 uçakla çıkmış olduğu bu yolda devamlı müşterilerinin rahatını ve konforunu düşünmüş ve her geçen gün tayyare ve uçuş sayısını arttırarak bugün tüm dünyanın tanımış olduğu ve takdir etmiş olduğu bir havayolu şirketi konumuna gelmiştir. Gerek Türkiye içine gerekse de internasyonal gerçekleştirdiği sayısız uçuş ile hem Türk müşterileri hem de yabancı müşterileri için ilk tercih edilen havayolu şirketidir. Bilinmiş olduğu şeklinde tayyare yolculuğu, otobüs ya da tren yolculuğuna gore oldukça daha süratli ve oldukça daha konforludur. Sadece Türk Hava Yolları bu konfor deneyimini rakiplerine gore oldukça daha üst bir seviyede yolcularına sunuyor.

Yalnızca uçuş esnasında değil, daha bileti almaya karar verdiğiniz andan yolculuğunuzu tamamlayıp evinize ve sevdiklerinize kavuştuğunuz ana kadar sizleri deyim yerindeyse baş üstünde taşıyor, rahat ve konforlu bir tecrübe yaşamanız için ihtiyaç duyulan her şeyi yapıyor. Tayyare içi ikramları ile de dünyanın önder havayolu şirketlerinden kabul edilen Türk Hava Yolları, yalnızca tayyare seferleri gerçekleştiren bir şirket olmaktansa oldukça yönlü bir anlayışı benimseyerek spora da büyük bir destek veriyor. Ülkemizin adını internasyonal camiada gururla temsil eden şirket, sizlere benzersiz bir uçuş deneyimi sunuyor. Güler yüzlü hizmeti ve ustalaşmış çalışanları ile konforlu yolculuklar için sizleri Türk Hava Yolları’na bekliyoruz.

Türk Hava Yolları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ya da online olarak bilet almak ve check-in yapmak isterseniz www.turkishairlines.com web sitemizi ziyaret edebilir ya da akıllı telefonlarımıza mobil uygulamamızı indirip ailemize katılabilirsiniz. Bizlere hem de 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden de ulaşıp bilet satın alabilir ya da uçuşlarımız hakkında data edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ