Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 16 Temmuz 2019
  • 391 kez görüntülendi.
Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Tivibu, 2010 senesinde Türk Telekom tarafınca kullanıma sunulmuştur. Dijital TV anlamıyla Türkiye’de ilk kez Türk Telekom tarafınca oluşturulan sistemde web üstünden canlı olarak TV yayını vermektedir. Tivibu uygulaması bilgisayar, telefon, tablet ve televizyondan kullanılabilmektedir.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin gösterim haklarını elinde bulunduran Tivibu, sporseverlerin gözde uygulamalarından birisi olmuştur. IPTV teknolojisi ile hizmet veren Tivibu’nun, 472.643 uygulama abonesi ve 203.932 uydu üstünden gösterim alan abonesi olmak suretiyle toplamda  676.575 aboneye haizdir.

Tivibu’da bulunan; “Durdur İzle” özelliği yardımıyla televizyonda canlı olarak gösterilen içinde ne olduğu durdurup 15 dakika içinde seyretme imkanı sunmaktadır. Tivibu üyeliği yardımıyla filmleri kiralayabilir, 48 saat içinde yine seyredebilirsiniz. Birçok güncel film Tivibu üstünde filmseverlere sunulmaktadır.  Ek olarak Tivibu’da kanallar ve yayınları, 1 hafta kaydedilmektedir. 1 hafta içinde kaçırdığınız program yada diziyi tek bir tıkla seyredebilirsiniz.

Tivibu’nun 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Tivibu müşteri temsilcisineb bağlandıktan sonrasında; üyeliğiniz hakkında yaşadığınız problemleri bildirebilir, gösterim hakkında yaşadığınız sıkıntıyı bildirebilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 5 375

Tivibu İletişim Formu

Arama Terimleri: tivibu yazışma detayları, tivibu telefon no, tivibu bağlantı tel, tivibu canlı destek, tivibu müşteri temsilcisi, tivibu yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ