Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  • 25 Haziran 2019
  • 49 kez görüntülendi.
Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Tivibu

Tivibu ile evde, cep telefonundan ve web üstünden yerli ve yabancı birçok kanalı sorunsuz izleyebilir, sevdiğiniz dizilere ve filmlere arzu ettiğiniz zaman ulaşır ve izler, ek olarak canlı yayını istediğini süre durdurabilir ve sonrasında kaldığınız yerden devam ettirebilirsiniz. Tivibu size bambaşka bir TV deneyimi yaşatacak şimdiye kadar asla hissetmediğiniz bir tat da tv izleyebileceksiniz.

Klasik televizyonların devri artık tamamen geçmiş durumdadır. İnsanlar istedikleri süre istedikleri yerde istedikleri kanal ya da filmi özgürce seyretmek istemektedirler. İşte Tivibu tamda bunu için tasarlanmış bir hizmettir. İster cep telefonuna indireceğiniz Tivibu uygulaması ile ister bilgisayarınızdan istersinizde evinize kuracağınız ve web altyapınız ile uyumlu Tivibu kutunuz ile bu zevki doyasıya yaşayabileceksiniz.

Niçin Tivibu

Tivibu’yu tercih etmeniz için onlarca sebep bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şu şekildedir, netin olduğu her yerde arzu ettiğiniz zaman Tivibu tadı yaşayabilirsiniz, yüksek gösterim kalitesi ile artık izlediğiniz programlar oldukça daha iyi görünmektedir. Tivubu portalına özel binlerce gösterim bulunmaktadır.

Birçok Avrupa liglerin canlı maç yayınları, Avrupa kupalarının canlı maç yayınları, binlerce yeni ve örneksiz film arşivi, arzu ettiğiniz zaman yayının durdurup sonrasında kaldığınız yerden devam etme özelliği bulunmaktadır.  Kaçırdığınız tüm dizileri akıllı kutunuzdan seçip yeniden izleyebilme şansı ve daha birçok özelliği ile Tivibu evlerinize ve iş yerlerinize bambaşka bir hava ve biçim katacaktır.

Tivibu Hizmetleri

Tivibu hizmetleri o denli fazla ki her insanın Tivubu’yu tercih etmesi için muhakkak birçok sebebi bulunmaktadır. Tivibu’nun üyelerine özel hizmetlerinden bazıları ise şunlardır; beyaz perde paketi ile 62’si HD gösterim meydana getiren 212 kanal ve onlarca değişik türde filmin yayınlandığı beyaz perde kanalları bulunmaktadır.  Süper paket ile başta Avrupa ligi ve şampiyonlar ligi olmak suretiyle Avrupa’nın birçok liginden canlı maçlar, onlarca beyaz perde, dizi, belgesel ve çocuk kanalları ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetindedir.

Tivibu müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için ilk olarak Tivibu müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 375 aranmalı. Peşinden 4 tuşu tuşlanarak müşteri hizmetlerine süratli şekilde bağlanılabilir.

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 0 375 -> 4

Arama Terimleri: tivibu müşteri hizmetlerine bağlanma, tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma, tivibu müşteri hizmetleri, tivibu müşteri hizmetleri numarası, tivibu müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ