Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma

  • 07 Ocak 2018
  • 4.709 kez görüntülendi.
Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma oldukça kolaydır. Tivibu günümüzde binlerce kişinin aktif olarak kullandığı bir tv hizmetidir. Birçok spor programını izlemenize olanak veren Tivibu ayrıca dizi ve film severler için de muhteşem bir kapıdır. Tivibu’nun ayrıcalıklı dünyasına katılmak için başvuru yapmanız yeterlidir. Gerekli belgeleri hazırlamanızın ardından başvurunuz çok hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Başvuru süresi genellikle 1 iş günü içerisinde sonuçlanır. Fakat bu süre yoğunluk dolayısı ile çok daha fazla olabilmektedir. Bölgenizde bulunan Tivibu yetkili bayisine veya müşteri hizmetlerine abonelik talebinizin durumunu sorabilirsiniz. Tivibu Türkiye’nin hemen hemen her yerinde hizmet sunmaktadır.

Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma süresi 1 dakikayı bulabilmektedir. 444 5 375’i arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan adımları izleyerek çok kolay bir şekilde Tivibu müşteri hizmetlerine bağlanmanız mümkündür. Tivibu müşteri hizmetlerine bağlanmak için sırasıyla:

  1. 444 5 375 numarasını aramak.
  2. C kimlik numaranız veya üyelik numaranızı tuşlamak.
  3. Ardından hangi konu ile ilgili bilgi almak istiyorsanız belirtilen tuşlara tıklayabilirsiniz.

Bu sıralamayı takip etmenizin ardından çok hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Yaşanan yoğunluğa bağlı olarak birkaç dakika sıra beklemeniz olasıdır. Bu yüzden günün en yoğun geçtiği saatlerde arama yapmamanızı öneririz. Sabah saatlerinde yapılan aramalar çok daha kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Bunun dışında akşam saatleri de yoğunluğun en az yaşandığı saatlerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ