TORKU İletişim Bilgisi – Torku Telefon Numarası

  • 17 Nisan 2019
  • 349 kez görüntülendi.
TORKU İletişim Bilgisi – Torku Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Bir üretici kooperatifi olarak kurulan ve kurulduğu 2007 yılından bu ya sofralarınıza ve çay saatlerinize lezzeti taşıyan Torku, tamamen yerli üretim ürünleri, çiftçinin yüzünü güldüren politikası ve siz kıymetli tüketicilerini her şeyden fazlaca düşünen kalite politikası ile kısa sürede ülkemizin en fazlaca sevilen markalarından biri olmuştur. Besin sektöründe sizlere hizmet veren firmamız, bu sektörün hassasiyetinin bilincinde olarak üretim faaliyetlerine devam ediyor ve bu sebeple de lüzumlu sıhhat ve hijyen kurallarına oldukça dikkat ediyor. Yerli çiftçilerimizin ürünlerinin işlendiği ve tarladan sofralarınıza getirilen Torku ürünlerini güvenle ve lezzetle tüketebilirsiniz. Son aşama geniş olan ürün yelpazemizde bisküviden sucuğa, sütten çikolataya kadar besin mevzusunda siz tüketicilerimize en iyi ürünleri sunma gayretiyle hareket ediyoruz.

Torku, hem ulusal hem de internasyonal düzeyde geçerliliği olan besin üretim sertifikaları ile sizlere güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Tohumdan üretime kadar ürünlerimizin her safhasında yerli çiftçilerimizin emeği ve sevgisi bulunmaktadır. Bu sebeple sizlere en naturel ve sıhhatli bir halde ürünlerimizi sunuyoruz. Yerli ürünlerle yerli üretim gerçekleştiren Torku yardımıyla hem çiftçilerimize destek vermiş oluyor hem de en naturel ürünleri sofralarınıza taşımış oluyoruz. Son aşama çeşitli ürünleri yardımıyla besin sektörüne süratli bir giriş icra eden Torku, 2007 yılından bu yana güvenle ve büyük bir özveriyle üretim halletmeye devam ediyor.

Ürünlerimiz hakkında detaylı data almak ve kuruluşumuzu fazlaca daha yakından tanımak için www.torku.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Görüş, düşünce ve şikayetlerinizi web sitemizde yer edinen kontakt formunu doldurarak bizlere iletebilir ve firmamız hakkında merak ettiğiniz sorularınızı konyaseker@konyaseker.com.tr e-mail adresimize yazabilirsiniz. Üretimine  Beyşehir Yolu Üstü No:47 Meram/ KONYA adresinde devam eden firmamıza hem de 0332 324 03 53 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ