Torosgaz Burdur Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 02 Haziran 2019
  • 41 kez görüntülendi.
Torosgaz Burdur Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda devletimizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını meydana getiren firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2010 senesinde kurulmuş olan Torosgaz Burdur Doğalgaz; Burdur ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Torosgaz Burdur Doğalgaz, Burdur bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Torosgaz Burdur Doğalgaz’ın 0248’li ve üç haneli birer çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla abonelik açma işlemleri hakkında informasyon alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Torosgaz Burdur Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Torosgaz Burdur Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0248 233 39 44
187

Arama Terimleri: torosgaz burdur doğalgaz yazışma detayları, torosgaz burdur doğalgaz telefon no, torosgaz burdur doğalgaz bağlantı tel, torosgaz burdur doğalgaz canlı destek, torosgaz burdur doğalgaz müşteri temsilcisi, torosgaz burdur doğalgaz yakınma hattı, torosgaz burdur doğalgaz satmaca ödeme, torosgaz burdur doğalgaz kesinti, torosgaz burdur müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ