Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 02 Temmuz 2019
  • 555 kez görüntülendi.
Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Manisa ilimizin Turgutlu ilçesinde 1962 senesinde kurulan Tukaş, bir besin firmasıdır. Şuanda merkezi İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde bulunmaktadır. Bugün Tukaş, Türkiye’deki salça ve domates ürünlerinin öncü firmasıdır. Günden güne büyüyen Tukaş’ın Torbalı ve Manyas’ta olmak suretiyle 2 ayrı üretim fabrikası bulunmaktadır.

Tukaş’ın üretip satışını yapmış olduğu ürünler şu şekildedir; salça ve domates ürünleri, konserve (sebze, şarküteri, bakliyat, hazır yiyecek), turşu, reçel, sos (ketçap, mayonez, acı biber sosu ve kahvaltılık sos) ve dondurulmuş besin. Müşteri memnuniyetini en baş satış politikası olarak amaçlayan Tukaş, en kaliteli ürünleri kıymetli müşterilerine en uygun fiyattan ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Tukaş’ın 0232’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle Tukaş ürünleri hakkında detaylı olarak data alabilir, ürünlerdeki kusur ve hatalı üretimli olan ürünleri Tukaş’a bildirebilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz. Ek olarak aşağıda bulunan etken olarak kullanılan mail adresi ve yazışma formu vesilesiyle da Tukaş’a ulaşabilirsiniz.

Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 865 15 55

Tukaş İletişim Mail Adresi
info@tukas.com.tr

Tukaş İletişim Formu
Arama Terimleri: tukaş yazışma detayları, tukaş telefon no, tukaş bağlantı tel, tukaş canlı destek, tukaş müşteri temsilcisi, tukaş yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ