Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 21 Mayıs 2019
  • 141 kez görüntülendi.
Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Türk Telekom, PTT’nin telekomünikasyon hizmetlerinin ayrılması ile beraber 1995 senesinde devlet tarafınca kurulmuş bir şirkettir. Arkasından 2005 senesinde özelleştirilmeyle firmanın %55’i Arap şirketine 21 yıl süreyle devredilmiştir. 176 senelik kurumsal zamanı ve tecrübesiyle abonelerine hizmet vermektedir.

2016 senesinde alınan karar ile beraber, TTNet, Avea benzer biçimde Türk Telekom’un alt kuruluşu olan firmalar tek bir çatı altında toplanarak Türk Telekom’un markası olmuştur. Türkiye’de GSM aboneliği ve web aboneliği dahil olmak suretiyle toplamda 39.8 milyon abonesi bulunmaktadır. Şirket 9 yıl üst üste Türkiye’nin en kıymetli telekomünikasyon şirketi seçilmiştir. Şirket, Türkiye’nin en büyük işvereni ünvanını korumaktadır. Türkiye genelinde toplamda 33 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Türk Telekom’un rakamlarına bakacak olursak; mobil operatör abonesi toplam 18.9 milyon, 2 milyon yüksek hızda fiber web abonesi, 2 milyon TV ve Tivibu abonesi, 13.1 milyon durağan(durgun) hat abonesi bulunmaktadır.

Türk Telekom’un 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle tüm Türk Telekom öncülüğünde olan markalarda yaşadığınız tüm sorunları dile getirebilir; kolayca çözüm yolu bulabilirsiniz. Ek olarak Türk Telekom mobil aboneleri için 4 haneli bir bakiye sorgulama hattı bulunmaktadır, bu numarayı arayarak kalan bakiyenizi, kalan kullanım hakkınızı, ödenmemiş ve güncel satmaca tutarınızı öğrenebilir, cihazınızda yapılmasını istediğiniz ayarları talep edebilirsiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 444

Türk Telekom İletişim Formu

Türk Telekom Şikayet Kaydı

Arama Terimleri: türk telekom kontakt detayları, türk telekom telefon no, türk telekom bağlantı tel, türk telekom canlı destek, türk telekom müşteri temsilcisi, türk telekom yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ