Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 19 Mart 2019
  • 266 kez görüntülendi.
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Ev ve mobil web, aygıt satın alma, tablet ve telefonlara özel paketler şeklinde ürün ve hizmetlerinden yararlanmak  ya da mevcud hattınızı yönetmek için Türk Telekom müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Yaptığınız aramalar tarifeniz üstünden ücretlendirilmektedir, bunu da belirtebiliriz. Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 1 444’ü kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mobil müşterisi iseniz de 444 1 500 numarasını kullanabilirsiniz. Mobil hatlar üstünden meydana gelen müşteri hizmetleri aramaları ilk 25 saniyeyi aştıktan sonrasında 60 kuruş üstünden dakika başına ücretlendirilmektedir. Müşteri hizmetleri telefon servisinin yanı sıra, Türk Telekom’un etken şekilde hizmet verdiği toplumsal medya hesaplarını ve  web sayfasını da kullanabilirsiniz. Yapacağınız bazı işlemler için turktelekom.com.tr adresi üstünden de yönerge verebiliyor; başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Hattınızı Türk Telekom’a taşımak istiyorsanız da sitede bulunan “Türk Telekom’a Geç” ibaresini kullanarak kısa sürede işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Türk Telekom müşteri hizmetlerini kullanarak 7/ 24 işlemlerinizi gerçekleştirebilir, istediğiniz mevzu hakkında informasyon alabilir, problem yaşadığınız teknik durumlar için de arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi üstünden TL yükleme işlemi yapabilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilir, paket ve tarifenizi yenileyebilir, aygıt satın alma durumunuz hakkında informasyon edinebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Müşteri temsilcisi ile görüşmek için zaman yitirmek istemiyorsanız, belirtmiş olduğumuz aşamaları tek tek gerçekleştirmeniz kafi olacaktır. İlk olarak Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 1 444’ü tuşlayıp müşteri operatörünün devreye girmesini bekleyiniz. Peşinden ilk menüden 1’i tuşlayıp sonrasında her menü için sırayla 1’i, 3’ü, 1’i ve son aşamada da 4’ü tuşlamalısınız. Bu sayede kısa sürede, zaman kaybı yaşamadan müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ