TÜRK TUBORG MALT Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 20 Nisan 2019
  • 888 kez görüntülendi.
TÜRK TUBORG MALT Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

1967 senesinde İzmir Pınarbaşı’nda bira ve malt üretmek suretiyle çıktığımız bu yolda yılların getirmiş olduğu informasyon birikimi ve deneyim ile hala daha üretim faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Türkiye’nin en büyük bira üretim tesislerinden kabul edilen Türk Tuborg, yılda ortalama olarak 36 bin ton malt ve 413 milyon litre bira üretimi ile alanında en büyük firmalardan biridir. Türkiye’de sektöründe pek oldukça ilkin sahibi olan Türk Tuborg, dünyanın bira üretim devlerinden kabul edilen Carlsberg ile de 15 yılı aşkın bir süredir yakın bir iş birliği içindedir. Üretiminden şişelenmesine kadar her safhada kaliteden taviz vermeyen Türk Tuborg, bu standardını sahibi olduğu sertifikalar ile de net bir halde göstermektedir.

Etkinlik yürüttüğümüz besin sektöründe maalesef ki pek oldukça firmanın insanları suiistimal ettiklerine tanık olduk. Sadece Türk Tuborg, üretiminin her aşamasında sizler için ürettiği malt ve biralara devamlı lüzumlu testleri büyük bir titizlikle uyguluyor ve siz değerli üyelerimizin sağlığını negatif etkileyecek herhangi bir duruma asla müsaade etmiyor. Bununla beraber beraber çalmış olduğu ekip arkadaşları da işlerinde son aşama ustalaşmış ve bir o denli da informasyon birikimi sahibi kişiler olduğundan markamıza kesinlikle güvenebilir ve ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Geçmişin verdiği informasyon birikimi ve geleceğin teknolojisi ile ürettiğimiz ürünlerimiz ile devamlı gurur duyuyor ve bu benzersiz lezzeti tatmanız için sizleri ürünlerimizi almaya çağrı ediyoruz.

Türk Tuborg ve Malt ile ilgili merak ettikleriniz ya da sormak istediklerinizi www.turktuborg.com.tr web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilir ve sorabilirsiniz. Sizlere Kemalpaşa Cad. No: 258/9 Işıkkent – Bornova /İZMİR üretim tesisinde hizmet veren firmamız ile 0232 399 20 00 numaralı telefonunuz ile iletişime geçebilirsiniz. Bizlere bununla beraber 444 72 20 numaralı yazışma hattımızdan da ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ