Türkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 05 Haziran 2018
  • 891 kez görüntülendi.
Türkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

DÜNYA ŞİRKETİ TURKCELL

Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Turkcell, 1994 yılında hizmete girmiş ve müşterilerine ses, veri iletişimine dayalı çeşitli kaliteli hizmetler yaparak günden güne müşteri sayısını artırarak gelişimini sürdürmektedir.

Mobil iletişim denilince ilk akla gelen Turkcell, 2015 yılından itibaren iletişim ve teknoloji hizmeti rolünü üstlenerek sabit şebeke ve birleşik mobil platformlarında geniş kapsamda ürün ve servis sunmayı gerçekleştirmektedir. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine en iyi hizmeti vermek için mobil ve sabit genişbant servislerinin sunabilmesi için her türlü çalışmayı durmaksızın yapmaktadır.

Böyle büyük bir dünya şirketinin o kadar da büyük müşteri potansiyeli vardır. Turkcell’in hizmet ağı ve müşteri sayısı o kadar fazladır ki dünya şirketi olduğunu yaptığı uluslararası işlerlede ispat etmektedir. Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Moldova gibi ülkelerin pazarlarında yüzde 42 ye yakın iştiraki vardır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç?

İşte bütün bu işlerin yürütülmesi için müşteri hizmetleri telefon numarası aralıksız durmadan çalışmaktadır. Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve aynı zamanda yurtdışında kullanılan hizmetleri kaliteli abonelerine iletişim sunmayı amaçlaması, avantaj dolu tarifelerle, kampanyaların abonelerine direk bağlanarak duyurulması müşteri hizmetleri telefon numarasının bilinmesi açısından çok önemlidir. Turkcell Müşteri Hizmetleri telefon numarası elinizdeki abonesi olduğunuz telefondan 532 tuşlayarak, ister sesli yanıt sisteminden, dilerseniz canlı müşteri temsilcisi ile görüşerek bütün işlemlerinizi anında çözüme kavuşturabilirsiniz. Diğer operatörlerden Turkcell müşteri hizmetleri numarasına bağlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 0532 532 0000 numara tuşlanarak Turkcell müşteri hizmetlerine günün her saatinde dilediğiniz yerden ulaşma fırsatınız mevcuttur.

Turkcell’in müşteri hizmetleri telefon numarası diğer firmalardan farklı olarak sadece üç rakam suçlanarak kolayca ulaşılabilen bir sistemdir. Turkcell müşteri hizmetleri numarasını arayarak şikayet talebi oluşturabilirsiniz. şikayetlerinizi iletebilirsiniz. insan kaynakları bölümüne müracaat ederek çalışmak için pozisyon sorabilirsiniz, kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz, servisler hakkında, cihazlar hakkında, internet kampanyaları konuşma, kampanyaları servis kampanyalar hakkında her türlü bilgiye ulaşarak istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ