Turkcell Superonline Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 10 Eylül 2019
  • 417 kez görüntülendi.
Turkcell Superonline Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Turkcell Superonline, 2004’te kurulmuştur. Turkcell bunyesinde hizmet veren telekomünikasyon şirketidir. Genel olarak kendi kurduğu altyapısıyla verdiği fiber optik web hizmetiyle bilinmektedir.

Turkcell Superonline müşterilerine şu hizmetleri sunmaktadır; bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant web erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri, katma kıymetli servisler, Turkcell Superonline Fiber, Turkcell Superonline ADSL, SuperNumara.

Turkcell Superonline’nin bireysel aboneleri için 0532’li, kurumsal aboneleri için ise 0850’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar vasıtasıyla Turkcell Superonline aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, kesinti ve arıza şeklinde bildirimlerinizi yapabilir, modem kurulumu ve abonelik açımı şeklinde mevzularda destek alabilirsiniz. Ek olarak bu numaralar üstünden Turkcell Superonline’ye talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Turkcell Superonline Bireysel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0532 532 00 00

Turkcell Superonline Kurumsal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 1 222

Arama Terimleri: turkcell superonline kontakt detayları, turkcell superonline telefon no, turkcell superonline bağlantı tel, turkcell superonline canlı destek, turkcell superonline müşteri temsilcisi, turkcell superonline yakınma hattı, superonline müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ